Szukaj

Małgorzata Socha wyskoczyła do fryzjera. Pod wrażeniem efektu końcowego jest nawet Natalia Kukulska!

Małgorzata Socha u fryzjera

Małgorzata Socha u fryzjera

Małgorzata Socha w końcu zadbała o swoje włosy! Pokazała na Instagramie, jak teraz wygląda. Pod wrażeniem jej fryzury jest nawet Natalia Kukulska.

Małgorzata Socha urodziła się i wychowała w stolicy. W 2003 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 1998 rolą Kate w serialu Złotopolscy. Ale popularność przyniosły jej role serialu TVN-u: Na Wspólnej oraz BrzydUla. Od 2012 gra Ingę Gruszewską, jedną z głównych bohaterek serialu Polsatu Przyjaciółki.

Małgorzata Socha od lat należy do czołówki najbardziej popularnych polskich aktorek, a co za tym idzie, także niezwykle zajętych. Gwiazda nie tylko miała mnóstwo pracy w związku z zawodem aktorki, ale także sporo czasu poświęcała na pracę w reklamach. Wzorem światowych influencerek Socha nie zaniedbywała swojego konta na Instagramie. Tak też było w czasie pandemii. Mimo że gwiazda zmuszona była zawiesić działalność zawodową i pozostać w domu, jej Instagram nie zasnął ani na chwilę.

Aktorka świetnie radzi sobie z rolami: mamy, aktorki i osoby publicznej. W 2008 roku poślubiła inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Para doczekała się trójki dzieci: Zofii, Barbary i Stanisława. Czteroosobowa rodzina to praca nie na jednym, a na dwóch etatach. I o ile znamy Małgorzatę Sochę i jej skłonność do perfekcyjnych stylizacji, w domu rodzinnym też zapewne wszystko musi być perfekcyjnie zorganizowane. Inaczej nie dałoby się pogodzić dbałości o rodzinę z karierą. Szczęśliwie aktorka może w tym liczyć na pomoc oddanego męża i niani.

Małgorzata Socha zadbała o odrosty

Małgorzata Socha nie tylko zachwyca swoimi rolami, ale także fantastyczną figurą. Ale przecież wszystko ma swoją cenę. Podczas kwarantanny gwiazda nie odpuszczała i ćwiczyła w domu. Jedyne czego jej brakowało, to fryzjera. Teraz w końcu mogła udać się do salonu, aby zrobić odrost. Małgosia bardzo poważnie podchodzi do pandemii i zagrożeń z niej wynikających, wiec nawet u fryzjera była w maseczce na twarzy.

Dzisiaj dzień odkurzania! – podpisała zdjęcie z salonu fryzjerskiego.

Co na to jej fani?

  • Pani Małgosiu kolor piękny, wygląda pani super. Pozdrawiam.
  • Twarzowo, kolor  bardzo do pani pasuje – pisali internauci.

Pod wrażeniem metamorfozy była nawet Natalia Kukulska:

Maska, nie maska i tak laska!!! – skomentowała Natalia Kukulska.

A jaki jest wasze zdanie?


Małgorzata Socha po metamorfozie

Małgorzata Socha po metamorfozie

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×