Szukaj

Małgorzata Socha przechytrzyła paparazzi i pokazała piękne zdjęcia z treningu z córką! Mała Basia wyrasta na drugą Annę Lewandowską!

Małgorzata Socha spędza urlop w Darłówku. Nie leży na plaży tylko wypoczywa w sposób czynny. Zobacz, w jaki sposób wyciska siódme poty.
Małgorzata Socha - trenuje z Lewandowską

Małgorzata Socha - trenuje z Lewandowską

Małgosia Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Każda z jej ról niezmiennie wywołuje sympatię widzów. Ma na koncie kilkanaście ról filmowych. Znacznie lepiej prezentuje się natomiast jej dorobek w produkcjach telewizyjnych.

Socha grała w wielu serialach. Przełomem w jej karierze okazał się występ w BrzydUli, gdzie brawurowo wcielała się w postać Violetty Kubasińskiej. Ostatnio widzowie mogą oglądać Małgorzatę Sochę w polsatowskiej produkcji Przyjaciółki, w której gra Ingę Gruszewską. Niewiele osób wie, że gwiazda z powodzeniem też realizuje się w dubbingu.

Socha niechętnie afiszuje się swoim życiem prywatnym. Jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Para doczekała się trojga dzieci – dwóch córek i synka. Po każdej ciąży Małgosia bardzo szybko wracała do formy. W jaki sposób?

Aktorka znana jest z dbania o sylwetkę i z aktywnego stylu życia. Obecnie spędza urlop nad polskim morzem, w Darłówku. Pochwaliła się zdjęciami, na których biega z córką w wózku, a także trenuje na świeżym powietrzu z przyjaciółką.

Wspiera się radami Anny Lewandowskiej. Niejednokrotnie wspominała o tym, że Ania motywuje ją w działaniach, poprawiających zdrowie i kondycję. Zresztą Lewandowska, jest autorytetem w tych sprawach i ma wielkie grono naśladowców, nie tylko wśród celebrytów, ale także wśród swoich obserwujących. Opracowuje treningi i diety. Aktywnie wspiera osoby, decydujące się na zmianę stylu życia na Instagramie. Socha na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z urlopu.

Morze z dziećmi, przyjaciółmi i oczywiście treningami, co by nie odpocząć za bardzo! #30dnitrenujezlewa #trenujęzlewą #annalewandowska #healthyteamann @annalewandowskahpba #sportoutfit #sportystyle #sportygirl #motivation#balticsea #polishsea #holidayfun #motherhood #mommyslife – napisała.

Uśmiechnięta, w pozytywnym nastroju delektuje się z czasem z rodziną i przyjaciółmi. Jednocześnie wykorzystuje czas, żeby zadbać o formę. Same korzyści – świeże morskie powietrze, treningi i relaks z najbliższymi. Ładowanie akumulatorów, przed czekającymi aktorkę wyzwaniami. Czy może być coś, co lepiej wpływa na samopoczucie?

Życzymy udanego urlopu.

Zobacz: Małgorzata Socha w pelerynce z ceraty tańczy w deszczu! W swoim kropkowanym celofanie wygląda prawie jak z salonu Diora!

Zobacz: Małgorzata Socha nago pod prysznicem reklamuje peeling za 700 złotych. Internauci skrytykowali gwiazdę: „Śmiech na sali”

Zobacz: Szaleje w ogródku ze swoimi córkami! Jednak największą uwagę internautów skupia wielki dekolt i płaski brzuch pięknej mamy!


Małgorzata Socha z córką nad Bałykiem

Małgorzata Socha z córką nad Bałykiem

Małgorzata Socha trening na świeżym powietrzu

Małgorzata Socha trening na świeżym powietrzu

Małgorzata Socha podczas porannego biegania

Małgorzata Socha podczas porannego biegania

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×