Szukaj

Małgorzata Socha przechytrzyła paparazzi i pokazała piękne zdjęcia z treningu z córką! Mała Basia wyrasta na drugą Annę Lewandowską!

Małgorzata Socha spędza urlop w Darłówku. Nie leży na plaży tylko wypoczywa w sposób czynny. Zobacz, w jaki sposób wyciska siódme poty.
Małgorzata Socha - trenuje z Lewandowską

Małgosia Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Każda z jej ról niezmiennie wywołuje sympatię widzów. Ma na koncie kilkanaście ról filmowych. Znacznie lepiej prezentuje się natomiast jej dorobek w produkcjach telewizyjnych.

Socha grała w wielu serialach. Przełomem w jej karierze okazał się występ w BrzydUli, gdzie brawurowo wcielała się w postać Violetty Kubasińskiej. Ostatnio widzowie mogą oglądać Małgorzatę Sochę w polsatowskiej produkcji Przyjaciółki, w której gra Ingę Gruszewską. Niewiele osób wie, że gwiazda z powodzeniem też realizuje się w dubbingu.

Socha niechętnie afiszuje się swoim życiem prywatnym. Jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Para doczekała się trojga dzieci – dwóch córek i synka. Po każdej ciąży Małgosia bardzo szybko wracała do formy. W jaki sposób?

Aktorka znana jest z dbania o sylwetkę i z aktywnego stylu życia. Obecnie spędza urlop nad polskim morzem, w Darłówku. Pochwaliła się zdjęciami, na których biega z córką w wózku, a także trenuje na świeżym powietrzu z przyjaciółką.

Wspiera się radami Anny Lewandowskiej. Niejednokrotnie wspominała o tym, że Ania motywuje ją w działaniach, poprawiających zdrowie i kondycję. Zresztą Lewandowska, jest autorytetem w tych sprawach i ma wielkie grono naśladowców, nie tylko wśród celebrytów, ale także wśród swoich obserwujących. Opracowuje treningi i diety. Aktywnie wspiera osoby, decydujące się na zmianę stylu życia na Instagramie. Socha na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z urlopu.

Morze z dziećmi, przyjaciółmi i oczywiście treningami, co by nie odpocząć za bardzo! #30dnitrenujezlewa #trenujęzlewą #annalewandowska #healthyteamann @annalewandowskahpba #sportoutfit #sportystyle #sportygirl #motivation#balticsea #polishsea #holidayfun #motherhood #mommyslife – napisała.

Uśmiechnięta, w pozytywnym nastroju delektuje się z czasem z rodziną i przyjaciółmi. Jednocześnie wykorzystuje czas, żeby zadbać o formę. Same korzyści – świeże morskie powietrze, treningi i relaks z najbliższymi. Ładowanie akumulatorów, przed czekającymi aktorkę wyzwaniami. Czy może być coś, co lepiej wpływa na samopoczucie?

Życzymy udanego urlopu.

Zobacz: Małgorzata Socha w pelerynce z ceraty tańczy w deszczu! W swoim kropkowanym celofanie wygląda prawie jak z salonu Diora!

Zobacz: Małgorzata Socha nago pod prysznicem reklamuje peeling za 700 złotych. Internauci skrytykowali gwiazdę: “Śmiech na sali”

Zobacz: Szaleje w ogródku ze swoimi córkami! Jednak największą uwagę internautów skupia wielki dekolt i płaski brzuch pięknej mamy!


Czy Małgorzata Socha jest dobrą aktorką?

×