Małgorzata Socha odpoczywa z synem na plaży. Trzyletni Stanisław to już duży chłopiec

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie. Pozuje ze swoim synem, Stanisławem. Internautki są zachwycone.

Małgorzata Socha świetnie łączy karierę z życiem rodzinnym. Regularnie pojawia się na planach, znajduje czas dla fanów, a także udziela wywiadów. Gdy kończy swoje obowiązki, w pełni koncentruje się na dzieciach. Razem z Krzysztofem Wiśniewskim wychowuje troje pociech. W 2013 roku przyszła na świat Zosia. Cztery lata później pojawiła się Basia. Najmłodszy, Stanisław, urodził się w 2018 roku.

Niedawno media obiegły plotki, że Socha jest w czwartej ciąży. Dowodem miały być zdjęcia, na których widać delikatnie zaokrąglony brzuch.  Aktorka nie pozostawiła ich bez reakcji. Na łamach magazynu Party zdementowała doniesienia o błogosławionym stanie i powiedziała, że mijają się one z prawdą:

Okazuje się, że ja zawsze pozostaję sobą, bo nie wciągam brzucha na zamówienie. A co do czwartej ciąży, to jestem w niej od co najmniej dwóch lat. Jak coś się z niej urodzi, proszę, dajcie mi znać.

Małgorzata Socha z synem na plaży. Internauci zachwyceni

Socha prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. We wtorkowe popołudnie pochwaliła się zdjęciem zrobionym podczas wakacji. Aktorka znajduje się na plaży. Ma na sobie strój kąpielowy i jasną narzutę. To jednak jej towarzyszy kradnie kadr. Pozuje ze Stanisławem, który się do niej przytula. W opisie przyznała, że chłopiec jest synkiem mamusi:

Nigdy nie faworyzowałam żadnego dziecka, ale synek to jest mamusi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Internauci w komentarzach komplementują zdjęcie. Znaleźli się też tacy, którzy piszą, że doskonale rozumieją Małgosię, bo są w takiej samej sytuacji:

  • Mam tak samo jak Ty! Dwie cudne córeczki i najmłodszego syneczka mamusi.
  • Skąd ja to znam? Mimo że córka starsza, wyczekana, upragniona, wymarzona i kocham Ją nad życie, to synek jest synek. Ślicznie wyglądacie.
  • Wyglądasz jak nastolatka. Prześlicznie Ci w tej sukience.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Socha wygląda olśniewająco.


Małgorzata Socha z synkiem

Małgorzata Socha z synkiem

Małgorzata Socha pokazała synka

Małgorzata Socha pokazała synka

Małgorzata Socha - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Małgorzata Socha - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf karaiby to je to jak mowi klasyk poczekamy za rok no i na ch..j sie patrzysz patrz jak do mnie mówi jak dzisiaj kaźdy do mamusi masz 5 zł teraz jestem synusiem tatusia jasne mój daun..uniu czystka matka dlatego w tym kraju patriotów 0 ale fotki ładne zbieźnosc przypadkowa i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×