Małgorzata Socha świętuje 6. urodziny córki. Imprezę urządziła w wyjątkowym miejscu. Mała Basia to jej prawdziwa kopia

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha hucznie uczciła 6. urodziny córeczki. Urocza Basia mogła liczyć na ogrom gości i przepiękny tort. Jej mama zadbała o każdy szczegół, a zdjęciami pochwaliła się w sieci. 

Małgorzata Socha od lat spełnia się w show-biznesie i doskonale radzi sobie jako aktorka. Regularnie pojawia się w kinowych i serialowych produkcjach. W swoim zawodowym dorobku może się pochwalić wieloma rolami, które zapadły widzom w pamięć. Przez wiele lat fani mogli ją oglądać w serialach: Na Wspólnej Przyjaciółki. Wiadomo, że z pierwszej produkcji zrezygnowała po 16 latach, a druga dobiega końca.

Jej talent szybko spowodował, że stała się jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd. W zawodowym grafiku Sochy nie brakuje kolejnych wyzwań, a pomimo tego nie przeszkodziło jej to w ułożeniu sobie życia prywatnego. Jest szczęśliwą żoną i matką trojga dzieci. Razem z Krzysztofem Wiśniewskim doczekali się uroczej gromadki. Teraz jej córeczka Basia świętuje 6. urodziny. Dumna mama pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia.

Małgorzata Socha świętuje 6. urodziny córki

Małgosia Socha swojego męża poznała, będąc nastolatką. Po kilku latach związku, gdy nie doczekała się pierścionka zaręczynowego, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Życiowy partner aktorki już dwa lata był jej narzeczonym i z nią mieszkał… ale wcale nie spieszyło się mu do ołtarza. Pani Małgorzata za to chciała zostać żoną. Sama więc znalazła weselną salę i zarezerwowała termin. Ukochanemu dała czas na decyzję o ślubie do… następnego ranka. Na szczęście on powiedział: tak! – jakiś czas temu informował magazyn Świat i Ludzie.

Od tego momentu minęło już kilkanaście lat, a teraz są jednych z najpiękniejszych związków w show-biznesie i wspólnie dbają o troje pociech. Najstarsza Zosia ma już 9 lat, Staś skończył 4 lata, a Basia właśnie świętuje 6. urodziny. W sieci pokazała zdjęcia.

Niesamowite, że to już 6 lat!! Nie ma nic fajniejszego, jak dzieci przejmują nasze pasje. Serce rośnie! Dziękuję Ci Basieńko, że mogę być Twoją mamą, zarażać Cię optymizmem, pasją. Dziękuję za to, jak potrafisz się cieszyć każdym dniem. Życzę Ci żebyś każdego dnia była tak szczęśliwa, jak tu i teraz, z przyjaciółmi.

Małgosia zadbała o każdy szczegół imprezy. Pojawiły się piękne dekoracje, tłum gości i oczywiście przepiękny tort. Pod zdjęciami z zabawy nie zabrakło też życzeń dla małej solenizantki. Wszystko zobaczycie w naszej galerii. Dodatkową atrakcją zapewne było to, że zabawa odbyła się w górach. Na jednej fotografii widać buzię Basi – jest bardzo podobna do mamy.

Jeszcze do niedawna tożsamość dzieci aktorki była owiana tajemnicą. Kilka tygodni temu pochwaliła się ona zdjęciami pociech, a później wystąpiła razem z całą rodziną w reklamie marki biżuteryjnej.


Małgorzata Socha z córkami – Zosia z lewej i Basia z prawej

Małgorzata Socha z córkami – Zosia z lewej i Basia z prawej

Urodziny Basi, córki Małgorzaty Sochy

Urodziny Basi, córki Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×