Małgorzata Socha świętuje 9. urodziny córki. Tort jest piękny, ale fryzura solenizantki to dopiero cudo

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha ma dzisiaj wielki powód do świętowania. Gwiazda wydała przyjęcie z okazji 9. urodzin córeczki. Był piękny tort, ale to fryzura solenizantki była hitem. 

Małgorzata Socha od lat spełnia się jako aktorka. Regularnie pojawia się zarówno na dużym, jaki i małym ekranie. W swoim zawodowym dorobku może się pochwalić wieloma rolami, które zapadły widzom w pamięci. Jej talent szybko spowodował, że stała się jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd. W jej zawodowym grafiki nie brakuje kolejnych wyzwań, a pomimo tego nie przeszkodziło jej to w ułożeniu sobie życia prywatnego.

Od kilku lat gwiazda bardzo umiejętnie łączy pracę nad kolejnymi projektami z macierzyństwem. Już jako nastolatka poznała przyszłego męża, Krzysztofa Wiśniewskiego. Sprawy ich ślubu wzięła w swoje ręce.

Życiowy partner aktorki już dwa lata był jej narzeczonym i z nią mieszkał… ale wcale nie spieszyło się mu do ołtarza. Pani Małgorzata za to chciała zostać żoną. Sama więc znalazła weselną salę i zarezerwowała termin. Ukochanemu dała czas na decyzję o ślubie do… następnego ranka. Na szczęście on powiedział: tak! – jakiś czas temu informował magazyn Świat i Ludzie.

Teraz małżonkowie wspólnie wychowują troje dzieci.

Małgorzata Socha pochwaliła się relacją z 9. urodzin córeczki

Obecnie Małgorzata i Krzysztof stanowią zgodne i bardzo zgrane małżeństwo. Doczekali się trojga dzieci. Razem wychowują najstarszą córkę Zosię, 5-letnią Basię i 4-letniego Stasia. Rodzina jest dla Gosi całym światem, a teraz mają szczególny powód do świętowania. Gwiazda właśnie udostępniła na swoim profilu relację z urodzin jednej z pociech.

Swój wielki dzień ma dzisiaj Zosia. Dziewczynka właśnie skończyła 9 lat i nie obyło się oczywiście przyjęcie z udziałem gromadki dzieci. Nie zabrakło też pięknego tortu z imieniem solenizantki. Dumna mama pochwaliła się w sieci kilkoma fotografiami.

Tak świętowaliśmy 9. urodziny naszej Zosi! Kochanie, bądź najszczęśliwsza na świecie!!!

Na uwagę zasługuje nie tylko okazała słodkość, ale także fryzura dziewczynki. Zosia zafundowała sobie kolorowe warkocze. Podobnie zresztą jak inne dziewczynki obecne na przyjęciu. Solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, a więcej zdjęć w naszej galerii.


Małgorzata Socha - urodziny córki

Małgorzata Socha - urodziny córki

Małgorzata Socha - urodziny córki

Małgorzata Socha - urodziny córki

Małgorzata Socha - urodziny córki

Małgorzata Socha - urodziny córki

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dla mnie kiedy otworzyła „Drzwi do normalności ” i sprzedała się tak tanio straciła wszystko
  Teraz kojarzy mi się już tylko z tym i aż tyle mam do zarzucienie

 • Gość pisze:

  Zdrowia dzieci to nie wstyd moźna mozna pamiętasz obietnice jestesmy małźenstwem wystarczy przyjaźn czesć sępy dziś święto pracy wszyscy są nad morzem a my zrobimy grilla poniewaź widze was codziennie precz mi z oczu all happy day ha ha i to tyle

 • Doris i Janusz pisze:

  Acha ,nie przeczytaliśmy jak zwykle, że to urodziny jej córki więc przepraszamy ,wszystkiego najlepszego dla córki .Natomiast pani jest nieznana i dziwna 🙂

 • Boryana pisze:

  Dominika Gwit jest od niej dużo ładniejsza i Dorota Wellman

 • Gość pisze:

  Nic specjalnego te warkocze

 • Doris i Janusz pisze:

  Wszystkiego dobrego dla przeciętnej o której większości nie chce się czytać i pisać

 • Gosia pisze:

  Moja córcia jest w tym samym wieku, ale urodziny ma dopiero w grudniu, więc jeszcze trochę czasu żeby myśleć o imprezce urodzinowej. Za to ostatnio na urodzinach chrześnicy byłam. Dostała w prezencie namiot tipi z Toyz. Jak go zobaczyła to uśmiech miała od ucha do ucha 🙂

 • Gość pisze:

  To nie solenizantka. To jubilatka. Najlepsze życzenia.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×