Małgorzata Socha przytyła po trzeciej ciąży. Załamana gwiazda pokazała, jak bardzo zmieniła się jej sylwetka

Małgorzata Socha przytyła

Małgorzata Socha przytyła

Małgorzata Socha przytyła po trzeciej ciąży

Małgorzata Socha po trzecim porodzie ma problem z powrotem do swojej wymarzonej sylwetki. Aktorka wyżaliła się na Instagramie, że przytyła, a w walce ze zbędnymi kilogramami nie pomagają jej nawet dieta i treningi. Gwiazda serialu Przyjaciółki nie mieści się w ubranie jakie dostała w klinice urody.

Nie raz i nie dwa widywaliśmy już w show-biznesie magiczne metamorfozy gwiazd. Eksperymentują ze swoim wizerunkiem, z fryzurą, chwalą się boskimi figurami na Instagramie i inspirują swoich fanów. W ich wykonaniu wszystko zdaje się być łatwiejsze, niż jest w rzeczywistości – ale czy na pewno? Małgorzata Socha udostępniła niedawno wpis na swoim profilu, który przeczy pozornej „łatwości”, z którą znanym i lubianym udaje się osiągnąć założony cel. Poszło o… wagę!

Nie jest tajemnicą, że piękna Socha jest nie tylko doskonałą aktorką, ale również mamą. Kilka miesięcy temu gwiazda przywitała na świecie swoje trzecie dziecko – urodziła synka. I choć niedługo później pojawiła się na ściance, brylując na salonach w zachwycającej stylizacji, okazuje się, że gwiazda ma problem z powrotem do formy. Jak wyjawiła na swoim koncie, publikując zdjęcie z kliniki urody, walczy z nadmiarem kilogramów i nie idzie jej to jak z płatka.

I… że niby ja mam w to wejść?? Wszystkie ręce na pokład! Dieta, treningi i specjalne wsparcie w powrocie do formy! A po trzeciej ciąży nie jest to łatwe. Trzymajcie kciuki!!!#friends#kosmetologia#dieta#ćwiczenia#powrótdoformy#forma#gettingfit#mommyhood#newme#healthylifestyle#cosmetology#fit#diet#looseweight

Szczerość gwiazdy spotkała się z niewiarygodnie dobrym odzewem ze strony jej fanów, jednocześnie odsłaniając też kulisy „magicznych” metamorfoz gwiazd. One również muszą włożyć w to sporo wysiłku!

Nie ma jednak wątpliwości, że Socha osiągnie w końcu wymarzony cel – ostatecznie, kto, jeśli nie ona? 😉

Małgorzata Socha przyłapana ze swoją piękną rodziną na lotnisku! Paparazzi byli w niebie!

Zjawiskowa Małgorzata Socha w pięknej białej sukni została królową Balu Sylwestrowego! Nawet urocza Agnieszka Sienkiewicz nie miała przy niej szans!

Małgorzata Socha pokazała swoją luksusową łazienkę podczas kąpieli dzieci! Maluchy mają jak w raju!


Małgorzata Socha twierdzi, że przytyła po trzecim porodzie

Małgorzata Socha twierdzi, że przytyła po trzecim porodzie

Małgorzata Socha bez makijażu przyłapana pod hotelem

Małgorzata Socha bez makijażu przyłapana pod hotelem

Małgorzata Socha bez makijażu

Małgorzata Socha bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×