Małgorzata Socha z Natalią Kukulską i córkami przygotowują się do Halloween. Pokazały sporo zdjęć. Już są gotowe na świętowanie

Małgorzata Socha na farmie dyń

Małgorzata Socha na farmie dyń

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska rozpoczęły już przygotowania do Halloween 2021. Zakasały rękawy do pracy i zabrały się za wycinanie dyń. Efekty? Oceńcie sami.

Małgorzata Socha jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki serialowi Na Wspólnej. Dzięki niemu zdobyła grono wiernych fanów, którzy z chęcią oglądają kolejne produkcje z jej udziałem. Gwiazda od lat nie może narzekać na brak zawodowych propozycji, ponieważ jest wszechstronnie uzdolniona. Doskonale czuje się zarówno na małym, jak i na dużym ekranie. Na swoim koncie ma kilka filmowych hitów oraz występy na deskach teatrów, dzięki którym umocniła swoją pozycję w show-biznesie.

Aktorka od kilku lat udowadnia, że wielką karierę można pogodzić z udanym życiem prywatnym. Mimo że nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, udało jej się stworzyć piękną rodzinę. Gdy miała zaledwie kilkanaście lat, poznała Krzysztofa Wiśniewskiego, w którym zakochała się z wzajemnością. Z uwagi na to, że mężczyzna zwlekał z decyzją o ślubie, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Gdyby nie zgodził się na ten krok, była gotowa zakończyć znajomość. Na szczęście ta historia zakończyła się happy endem. Razem z mężem doczekała się gromadki dzieci. Wspólnie wychowują 8-letnią Zosię, 4-letnią Basię oraz 3-letniego Stanisława.

Małgorzata Socha rozpoczęła przygotowania do Halloween

Czas mija nieubłaganie i lada moment październik dobiegnie końca, a to oznacza jedno: nadchodzi Halloween. Zwyczaj ten najhuczniej obchodzony jest w Stanach Zjednoczonych, jednak w Polsce cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie wśród gwiazd.

Znakiem rozpoznawczym tego święta są m.in. dynie, w których wycina się duchy, demony lub czaszki pozbawione uzębienia. Ta tradycja szczególnie przypadła do gustu aktorce i Natalii Kukulskiej, które ostatnio wspólnie odwiedziły festiwal dyń, aby poszukać na nim najpiękniejszych okazów.

Korzystając z okazji, Małgorzata wykonała kilka pamiątkowych kadrów, które udostępniła na Instagramie. Wśród nich znalazło się selfie z wokalistką. Gwiazdy są bliskimi przyjaciółkami, podobnie jak ich córki, które w ubiegłym roku wspólnie obchodziły 3.urodziny. Już na pierwszy rzut oka widać, że wspólny wypad sprawił paniom ogromną radość, ponieważ z ich ust nie schodzą uśmiechy.

Dyniowe popołudnie i ręce pełne roboty – napisała Socha.

Socha pochwaliła się, że wraz z córkami przygotowały kilka lampionów, które 31 października przyozdobią ich domy. Kilka z nich prezentuje się bardzo ciekawie. Zerknijcie koniecznie do naszej galerii.

Obchodzicie Halloween?


Gwiazdy, które świętują Halloween - Małgorzata Socha i Natalia Kukulska

Gwiazdy, które świętują Halloween - Małgorzata Socha i Natalia Kukulska

Małgorzata Socha na farmie dyń

Małgorzata Socha na farmie dyń

Małgorzata Socha na farmie dyń

Małgorzata Socha na farmie dyń

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×