Szukaj

Wyciekły sekrety małżeństwa Małgorzaty Sochy. Gwiazda musiała stanowczo reagować. Postawiła ultimatum

Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha postawiła ultimatum mężowi. Krzysztof Wiśniewski znalazł się pod ścianą. O szczegółach informuje kolorowa prasa.

Małgorzata Socha jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorek w kraju. Na ekranach zadebiutowała wiele lat temu i przez cały czas nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Szerszej publiczności dała się poznać w serialu Na Wspólnej. Postać Zuzy zdecydowanie otworzyła jej drzwi do dalszej kariery. Od kilku lat gra Ingę w Przyjaciółkach. Od września możemy ją także ponownie oglądać w kontynuacji serialu Brzydula, gdzie fenomenalne wciela się w Violettę Kubasińską.

O aktorkę zabiegają także reklamodawcy. Wiadomo, że każde przedsięwzięcie z jej udziałem jest gwarancją sukcesu. Małgorzata wzbudza w fanach bardzo pozytywne emocje. Ostatnio zebrała sporą liczbę komplementów za udział w bożonarodzeniowym spocie marki Apart. Gwiazda od wielu lat jest ambasadorką luksusowej biżuterii. Oprócz zawrotnej kariery udało jej się też założyć bardzo szczęśliwą rodzinę.

Małgorzata Socha o początkach swojego związku

Małgorzata Socha od 12 lat jest szczęśliwą żoną. Gwiazda w 2008 roku poślubiła Krzysztofa Wiśniewskiego. Jej mąż jest inżynierem środowiska, ale stara się też realizować swoje pasje takie jak wspinaczka czy biegi w maratonach. Zakochani poznali się, gdy aktorka miała zaledwie 16 lat. Przez długi czas przyszłemu mężowi gwiazdy nie spieszyło się jednak do ożenku. Aktorka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przyspieszyć rozwój wydarzeń. Postawiła ukochanemu ultimatum.

Życiowy partner aktorki już dwa lata był jej narzeczonym i z nią mieszkał… ale wcale nie spieszyło się mu do ołtarza. Pani Małgorzata za to chciała zostać żoną. Sama więc znalazła weselną salę i zarezerwowała termin. Ukochanemu dała czas na decyzję o ślubie do… następnego ranka. Na szczęście on powiedział: tak! – czytamy w magazynie „Świat i Ludzie”.

Ulubienica widzów była bardzo zdeterminowana, aby jej narzeczony w końcu określił się co do przyszłości ich związku. Wyznała także, że gdyby jego odpowiedź była inna, to ich związek na pewno by się zakończył.

Co by było, gdyby powiedział nie? Myślę, że byśmy się rozstali. To byłby dla mnie sygnał, że nie traktuje tego związku poważnie – zdradziła aktorka.

Na szczęście cała historia zakończyła się pozytywnie, a Małgorzata i Krzysztof stanowią teraz bardzo zgodne małżeństwo. Doczekali się także trojga dzieci. Razem wychowują 7-letnią Zosię, 5-letnią Basię i uroczego Stasia, który skończył 2 lata.


Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski pokazie Gosi Baczyńskiej

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski pokazie Gosi Baczyńskiej

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski w Nowym Jorku

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski w Nowym Jorku

Małgorzata Socha w ciąży i Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha w ciąży i Krzysztof Wiśniewski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×