Socha chwali się bagażnikiem pełnym kwiatów, a tam niespodzianka. Jej synek pokazał w kadrze twarz. To pierwsze takie zdjęcie Stasia 

Małgorzata Socha pokazała synka

Małgorzata Socha pokazała synka

Małgorzata Socha pochwaliła się na Instagramie zakupami. Dwa bagażniki pełne kwiatów robią wrażenie, ale nie takie, jak buźka Stasia na jednym ze zdjęć. To chyba pierwsza taka fotografia syna aktorki.

Małgorzata Socha jest żywym dowodem na to, że kariera może iść w parze z macierzyństwem. Regularnie gości na planach różnych produkcji, a gdy wraca do domu, spędza czas z dziećmi. Przyznała, że nie jest to łatwe, ale jej udaje się pięknie wszystko pogodzić, bo może zawsze liczyć na męża, Krzysztofa Wiśniewskiego.

Bycie mamą trójki dzieci i aktorką często bywa trudne. I choć czasem z nieukrywaną radością urywam się z domowych pieleszy, to jeszcze szczęśliwsza jestem, gdy wracam do moich 3 ananasów. Kochanie dziękuję Ci, że jesteś, że mnie wspierasz i że dzięki Tobie to wszystko się spina – napisała w podziękowaniach na Instagramie po odebraniu Tlekamery dla najlepszej aktorki.

Małgosia nie zapomina przy tym o swoich fanach, z którymi regularnie dzieli się ciekawostkami z życia prywatnego i zawodowego, publikując posty na Instagramie. Właśnie pochwaliła się kwiatowymi zakupami, a my wypatrzyliśmy na zdjęciach jej synka.

Małgorzata Socha pokazała synka. Jak wygląda Staś?

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są małżeństwem od 2008 r. Ich pierwsza córka Zosia przyszła na świat 5 lat po ślubie. Później Socha miała kilka lat przerwy od pieluch. Basia i Stanisław urodzili się rok po roku w 2017 i 2018. Aktorka często podkreśla, że nie ma nic przeciwko dalszemu powiększaniu rodziny.

Dzieci nigdy dość! – mówiła Faktowi – Jeśli tak się przydarzy, to będzie absolutnie niesamowite i będę się bardzo cieszyła. Naprawdę bardzo kocham dzieci – dodała, zapytana o plany na czwarte dziecko.

Tymczasem stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoją trójką, a jak publikuje zdjęcia z dziećmi, to nie pokazuje ich twarzy. Jednak w czwartek zrobiła wyjątek. Staś niespodziewanie znalazł się w kadrze. Podczas gdy jego znana mama chwaliła się kwiatowymi zakupami, chłopiec pokazał buźkę.

Po wczorajszym Dniu Matki dzieci zainspirowały mnie kwiatami. I tak oto dzisiaj odbyła się wycieczka po te piękności. Efekt? Pełne dwa bagażniki – napisala aktorka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Niespodziankę od razu zauważyli fani Małgosi i komplementują jej synka. Mimo że zdjęcie jest zamazane, piszą, że rośnie jej niezły przystojniak. Staś jest słodkim blondynem z długimi włoskami, zajrzyjcie do naszej galerii.


Małgorzata Socha pokazała synka

Małgorzata Socha pokazała synka

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×