Małgorzata Socha zrobiła niespodziankę fanom i pokazała twarz córeczki. Zosia to śliczna blondynka, ale czy jest podobna do sławnej mamy?

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha zaskoczyła swoich fanów i pokazała twarz córki! To pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć, jak wygląda dziewczynka.

Małgorzata Socha zaczynała w teatrze. Zadebiutowała na małym ekranie w serialu Złotopolscy. W kolejnych latach odegrała mniejsze lub większe role w produkcjach, takich jak: BrzydUla, Prosto w serce, Przyjaciółki, Wkręceni 2, Być jak Kazimierz Deyna, Śniadanie do łóżka, Zostać miss, Poślubić milionera, Och, Karol 2, Na Wspólnej.

Aktorka poślubiła Krzysztofa Wiśniewskiego w 2008 roku. Jej mąż jest inżynierem środowiska, ale realizuje też swoje pasje takie jak wspinaczka czy biegi maratońskie. Poznali się, gdy Małgosia miała zaledwie 16 lat. Małżeństwo doczekało się trojga dzieci: Zosi, Barbary i Stanisława.

Zawsze wiedziałam, że chcę mieć dużą rodzinę. To był mój priorytet. Dla mnie dom to dziecięcy szczebiot. Bez dzieci czułabym się niespełniona. Moje ananasy wypełniają cały mój świat. To jest niezwykłe uczucie, kiedy wiesz, że masz dla kogo żyć. Najpierw jestem matką, potem żoną i aktorką. W tej kolejności – mówiła w rozmowie z Twoim Stylem.

Małgosia zdecydowała, żeby nie pokazywać twarzy swoich pociech, choć możemy zobaczyć ich zdjęcia na jej profilu, to zawsze je odpowiednio kadruje. Tym bardziej zdziwiła, kiedy nie ukryła twarzy córki.

Małgorzata Socha pokazała twarz córki

Małgorzata Socha w sobotę błyszczała na Balu Fundacji TVN, ale niedziele spędziła już z rodziną. Zabrała dzieci na spacer i zrobiła niespodziankę fanom, pokazując twarz córeczki.

Po balu już ani śladu. Jeansy, adidasy, hop na hulajnogę i w drogę! A jak Wam minęła niedziela? – spytała swoich fanów.

Fani nie szczędzili odpowiedzi:

 • W tygodniu pośpiech, praca, brak wystarczającej ilości czasu dla siebie.. w weekend nadrabiamy. Bez telefonu, powoli, czas dla rodziny :))) nieważne gdzie, ważne że jesteśmy razem.
 • Pani Gosiu fajny strój i ekstra wypad hulajnogowy pozdrawiam i życzę miłego tygodnia.
 • Jest Pani wyjątkowa i dama i mama i …
 • Pani Małgosiu I na sportowo wygląda Pani super.

Na zdjęciu widzimy Zosię. Jak wygląda córka Małgosi? Podobna do mamy, czy może bardziej do taty?


Małgorzata Socha pokazała twarz córki

Małgorzata Socha pokazała twarz córki

Małgorzata Socha pokazała córki w drodze do szkoły

Małgorzata Socha pokazała córki w drodze do szkoły

Małgorzata Socha pokazała córki podczas przygotowań do szkoły

Małgorzata Socha pokazała córki podczas przygotowań do szkoły

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Małgosia najlepiej otwiera Drzwi do normalności i sprzedaje się w reklamach …

 • Adamina pisze:

  A córka bez kasku!

 • Gość pisze:

  Śliczna dziewczynka i ma cudne włoski

 • Gość pisze:

  Zdrowia uczcie się matka źona i aktorka az się wzruszyć ma pani coś do ocetlenia tak męźa id..ote ale nie będziemy robić zamieszania zapłacić cło i lecimy dalej dlaczego all i wiedzm konczą o 19 a nie jak zawsze o 20 bo o 19 wiedzma chce do wanny ok dzieki to obejrze norke z miodowych lat ha ha premier to tchórz wreszcie sama prawda nara 30lat zmarnowane alle jaja i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×