Małgorzata Socha oficjalnie rozpoczęła wakacje. Piękne widoki i gwiazda w skąpym bikini. Ona ma figurę jak marzenie!

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha postanowiła nie czekać do kalendarzowego lata i już rozpoczęła urlop. Gwiazda wybrała się w ciepłe kraje i zaprezentowała sylwetkę w bikini. Jak wygląda?

Małgorzata Socha to aktorka, która karierę w show-biznesie zaczynała wiele lat temu. Sporą popularność przyniósł jej serial Na Wspólnej, gdzie wcieliła się w postać Zuzy. Dzięki temu nie mogła narzekać na brak kolejnych propozycji. Regularnie zaczęła się pojawiać się przed kamerami zarówno na dużym jak i małym ekranie. Od samego początku gra też jedną z głównych ról w hicie Polsatu, czyli Przyjaciółkach. Wielokrotnie udowodniła, że ma talent komediowy. W serialu BrzydUla udało jej się wykreować bardzo zabawną i charyzmatyczną postać Violetty Kubasińskiej.

Role gwiazdy można by wymieniać jeszcze długo, ale zdecydowanie najlepiej czuje się ona jako mama. Będąc nastolatką poznała swojego przyszłego męża Krzysztofa Wiśniewskiego. Ten długo zwlekał ze ślubem, dlatego wzięła sprawy we własne ręce i zarezerwowała salę na wesele.

Życiowy partner aktorki już dwa lata był jej narzeczonym i z nią mieszkał… ale wcale nie spieszyło się mu do ołtarza. Pani Małgorzata za to chciała zostać żoną. Sama więc znalazła weselną salę i zarezerwowała termin. Ukochanemu dała czas na decyzję o ślubie do… następnego ranka. Na szczęście on powiedział: tak! – informował magazyn Świat i Ludzie.

Dała ukochanemu ultimatum, które on przyjął z radością. Od 2008 roku są szczęśliwym małżeństwem i razem wychowują troje dzieci.

Małgorzata Socha wskoczyła w bikini i rozpoczyna lato

Małgosia i Krzysztof są jedną z piękniejszych par w show-biznesie i zawsze kiedy pojawiają się publicznie wzbudzają zainteresowanie fanów. Razem wychowują 8-letnią Zosię, 5-letnią Basię i uroczego Stasia, który skończył 4 lata. Gwiazda błyskawicznie dochodziła do siebie po ciążach i po trzech porodach może się pochwalić nienagannym wręcz ciałem.

Właśnie postanowiła rozpocząć sezon wakacyjny i wskoczyła w bikini. Widać, że wybrała cieplejszy region, gdzie nie brakuje palm i słońca. W czarnym skąpym stroju na tle bajecznego widoku prezentuje się wręcz fenomenalnie.

Wakacje czas start – napisała.

Wystarczyły te dwa zdjęcia by na profilu aktorki zaroiło się od komentarzy. Fani dosłownie prześcigają się w komplementach. Nie mogą się napatrzeć nie tylko na palmy i błękitne niebo, ale także na jej obłędną figurę. Zdjęcia w całej okazałości zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×