Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Prawdziwy szał! Małgorzata Socha w stroju różowej landrynki zaświeciła pośladkami dla Sławomira! [WIDEO]Małgorzata Socha została różową landrynką Sławomira Zapały

Fanom muzyki disco polo przebojowego Sławomira przedstawiać nie trzeba. Nie znany, mało przystojny łysiejący lekko playboy pojawił się w mediach niespodziewanie rok temu. Wówczas fani mogli bawić się przy jego szałowym hicie Megiera. Do dziś nikt nie wnika kim jest Sławomir, który sam przedstawia się jako Polak, który wrócił z emigracji, zrobił karierę na Long Island, a teraz próbuje podbić polski rynek z muzyką rock-polo.

Celebryta zawładnął polskimi mediami pojawiając się często na imprezach branżowych, w telewizji śniadaniowej. Jego popularność wzrosła, kiedy wystąpił w popularnych show. W Twoja twarz brzmi znajomo Sławomir zaprezentował swój talent wokalny, natomiast w Tańcu z gwiazdami, zaistniał jako rasowy tancerz. Ostatnio magiczną moc Sławomira poznali Polacy witający Nowy Rok z TVP. Gwiazdor bowiem był największą atrakcją sylwestrowej nocy w Zakopanem, a swoim brawurowym występem pod Giewontem przebił samego króla disco polo – Zenka Martyniuka i kultowe Despacito.

Wiadomo, że fenomenalny Sławomir nazywa się Sławomir Zapała i jest aktorem. Zapała zagrał m.in. w filmie Popiełuszko, Pod mocnym aniołem, w serialach  Prawo Agaty, Ojciec Mateusz.  Za Sławomirem szaleje cała disco polowa Polska, zatem artysta z powodzeniem unosi się na fali niesłabnącej popularności.

Sławomir słynie z wielkiej fantazji scenicznej, wiec z okazji swoich urodzin postanowił zacnie zaszaleć. Pokazał szałowy klip do piosenki Aneta, którą nagrał z zespołem VOX. Sławomir wie, kto i co jest na topie, zatem główną rolę w swoim teledysku powierzył popularnej serialowej aktorce. W klipie pojawiła się uwielbiana piękna Małgorzata Socha, która jako słodka różowa landrynka, rozkochuje do szaleństwa w sobie boskiego Sławomira, aby następnie go z radością porzucić.

W takim wydaniu Małgorzaty raczej wcześniej nie widzieliśmy! Socha słynie z wysmakowanego stylu, jednak u Sławomira poszła na całość! Wskoczyła w różową sukienkę, założyła różową czapeczkę i z gumą do żucia w ustach kusi pośladkami!   

Zobaczcie sami gwiazdę Przyjaciółek w roli powabnej Anetki! Przypomnijmy, że nie pierwszy teledysk z udziałem aktorki, w 2002 roku zagrała prostytutkę w klipie Tomka Makowieckiego Can’t Get You Out Of My Head (poniżej, od 2:35).

Natalia Siwiec pochwaliła się pierwszą fryzurą swojej córki! Mia wygląda przeuroczo!

Sławomir Zapała został ojcem! Znamy imię i płeć dziecka

Przyjaciółki: Inga zdradziła Roberta. Będzie rozstanie? Wiemy co wydarzy się w związku pary! [SPOILER]

Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Sochy?Komentarzy: 5


Rado | 5 stycznia 2018, 19:10

…. jestes debil nie podoba Ci sie to nie sluchaj i nie wypowiadaj sie za innych


...... | 5 stycznia 2018, 13:36

Facet nieciekawy, mały, brzydki, nudny, nijaki aktorzyna wiejskiego teatrzyku, dobry na wiejskie potańcówki i festyny wyborcze, a uważa się i uważają go za jakiś fenomen. Ta jego połowica podobnież jak on. W kocu swój do swego ciągnie.


Gość | 5 stycznia 2018, 01:40

Piosenka z lata a news z zimy!


Gość | 4 stycznia 2018, 19:16

lidia93, przesadziłaś, ludziom chce się robić jajca, to nich robią, dosyć jest prozy na tym łez padole, a Sławomir to naprawdę utalentowany facet jak pokazał to w TTBZ aczkolwiek bardzo żałuję, że poszedł w nurt rockpolo czy jak to się teraz zwie, stać go na więcej. Mimo to jest zabawny i dowcipny a pani Małgosia BARDZO ładna. Także daj sobie spokój z zazdrością, w NowymRoku trzeba starać się być lepszym (dla siebie, oczywiście)


lidia93 | 4 stycznia 2018, 18:34

Upokarzające – musiał jej ostro za to zapłacić żeby się zgodziła. Ja rozumiem jakieś ścianki, wywiady głupie, oj nawet publiczne odchudzanie rozumiem bo to w końcu gwiazdki i z czegoś muszą żyć. Gwitowa zamiast sobie kupić iqgreen żeby poprawić metabolizm i schudnąć to sobie zaczęła jak idiotka głodować i ma efekt, bo jojo jak ta lala wyszła. Ale książkę o odchudzaniu wydała? Wydała 😀 hajs się zgadza


Dodaj komentarz
×