Prawdziwy szał! Małgorzata Socha w stroju różowej landrynki zaświeciła pośladkami dla Sławomira! [WIDEO]

Małgorzata Socha została różową landrynką Sławomira Zapały

Fanom muzyki disco polo przebojowego Sławomira przedstawiać nie trzeba. Nie znany, mało przystojny łysiejący lekko playboy pojawił się w mediach niespodziewanie rok temu. Wówczas fani mogli bawić się przy jego szałowym hicie Megiera. Do dziś nikt nie wnika kim jest Sławomir, który sam przedstawia się jako Polak, który wrócił z emigracji, zrobił karierę na Long Island, a teraz próbuje podbić polski rynek z muzyką rock-polo.

Celebryta zawładnął polskimi mediami pojawiając się często na imprezach branżowych, w telewizji śniadaniowej. Jego popularność wzrosła, kiedy wystąpił w popularnych show. W Twoja twarz brzmi znajomo Sławomir zaprezentował swój talent wokalny, natomiast w Tańcu z gwiazdami, zaistniał jako rasowy tancerz. Ostatnio magiczną moc Sławomira poznali Polacy witający Nowy Rok z TVP. Gwiazdor bowiem był największą atrakcją sylwestrowej nocy w Zakopanem, a swoim brawurowym występem pod Giewontem przebił samego króla disco poloZenka Martyniuka i kultowe Despacito.

Wiadomo, że fenomenalny Sławomir nazywa się Sławomir Zapała i jest aktorem. Zapała zagrał m.in. w filmie Popiełuszko, Pod mocnym aniołem, w serialach  Prawo Agaty, Ojciec Mateusz.  Za Sławomirem szaleje cała disco polowa Polska, zatem artysta z powodzeniem unosi się na fali niesłabnącej popularności.

Sławomir słynie z wielkiej fantazji scenicznej, wiec z okazji swoich urodzin postanowił zacnie zaszaleć. Pokazał szałowy klip do piosenki Aneta, którą nagrał z zespołem VOX. Sławomir wie, kto i co jest na topie, zatem główną rolę w swoim teledysku powierzył popularnej serialowej aktorce. W klipie pojawiła się uwielbiana piękna Małgorzata Socha, która jako słodka różowa landrynka, rozkochuje do szaleństwa w sobie boskiego Sławomira, aby następnie go z radością porzucić.

W takim wydaniu Małgorzaty raczej wcześniej nie widzieliśmy! Socha słynie z wysmakowanego stylu, jednak u Sławomira poszła na całość! Wskoczyła w różową sukienkę, założyła różową czapeczkę i z gumą do żucia w ustach kusi pośladkami!   

Zobaczcie sami gwiazdę Przyjaciółek w roli powabnej Anetki! Przypomnijmy, że nie pierwszy teledysk z udziałem aktorki, w 2002 roku zagrała prostytutkę w klipie Tomka Makowieckiego Can’t Get You Out Of My Head (poniżej, od 2:35).

https://jastrzabpost.pl/newsy/natalia-siwiec-pierwsz-fryzura-mii_617254.html

Zobacz: Sławomir Zapała został ojcem! Znamy imię i płeć dziecka

Zobacz: Przyjaciółki: Inga zdradziła Roberta. Będzie rozstanie? Wiemy co wydarzy się w związku pary! [SPOILER]


Małgorzata Socha została różową landrynką Sławomira

Małgorzata Socha została różową landrynką Sławomira

Małgorzata Socha została różową landrynką Sławomira

Małgorzata Socha została różową landrynką Sławomira

Małgorzata Socha została różową landrynką Sławomira

Małgorzata Socha została różową landrynką Sławomira

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×