Malgorzata Socha pakuje córeczki do szkoły. Wyprawka zainspiruje inne mamy, tak samo jak wystrój pokoju Zosi i Basi

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha już powoli przygotowuje swojej córeczki do szkoły. Gwiazda pokazała wyprawkę, która wyląduje w ich plecakach. Uwagę zwraca też bardzo przytulny pokoik dziewczynek.

Małgorzata Socha to aktorka, która jest doskonale znana widzom. Od wielu lat pojawia się w najbardziej lubianych serialach. Wielką sympatię zyskała jako serialowa Zuza z Na Wspólnej. Ta rola otworzyła przed nią drzwi do dużej kariery. Regularnie pojawia się też jako jedna z głównych postaci w serialu Przyjaciółki, a już od września ponownie zobaczymy ją jako Violettę Kubasińską w hicie TVN BrzydUla. Aktorka ma za sobą niezapomniane role na dużym ekranie, a widzowie najbardziej doceniają jej talent komediowy.

Małgosia Socha jest też idealnym dowodem na to, że kariera idzie w parze z macierzyństwem. Gwiazda jest spełnioną mamą aż trójki dzieci. Razem z mężem Krzysztofem wspólnie wychowują aż trójkę dzieci. Najstarsza córka pary Zosia ma już 7 lat, Basia prawie 3, a najmłodszy Staś nieco ponad roczek. Nie jest tajemnicą, że przy takiej wesołej gromadce mama ma sporo pracy. Zwłaszcza wtedy, gdy sama realizuje się zawodowo, oraz dba o swoje pasje. Ostatnie kilka miesięcy dla wszystkich było bardzo trudne. Dzieci nie uczęszczały do szkół i przedszkoli ze względu na pandemię, a to zadaniem rodziców była codzienna pomoc w nauce. Od września jednak wszystko ma wrócić do normy, a uczniowie już powoli szykują swoje wyprawki. Nie inaczej jest również w domu Małgosi Sochy.

Małgorzata Socha pokazała wyprawki swoich córek

Pierwszy szkolny dzwonek zabrzmi już za kilka dni. Do grona uczniów dołączy również najstarsza córka Małgosi Sochy, a młodsza Basia zasili  grupę przedszkolaków. Ich mama doskonale wie, jak się przygotować do tego ważnego dnia. Już powoli kompletuje niezbędne przybory szkolne, oraz higieniczne, które już od września przydadzą się jej córeczkom.

Kompletując wyprawkę swoich dzieci do szkoły lub przedszkola warto zadbać o odpowiednią pastę i szczoteczkę do zębów- zaczęła swój opis Małgosia.

View this post on Instagram

Kompletując wyprawkę swoich dzieci do szkoły lub przedszkola warto zadbać o odpowiednią pastę i szczoteczkę do zębów 🦷 Dbanie o mleczne zęby jest ważne, dlatego zaopatrzyłam się̨ już̇ w produkty Aquafresh Kids. Na szczoteczkach i pastach z tej serii są ulubieni bohaterowie dzieci z Psiego Patrolu 🐶 którzy sprawią, że maluchy będą chętniej myły ząbki. A Mamy mogą być spokojne, bo produkty zostały specjalnie opracowane przez lekarzy dentystów i odpowiadają̨ na potrzeby dzieci w każdym wieku. Teraz trwa bardzo fajna loteria, w której można wygrać́ super nagrody 💪 Wystarczy udać́ się̨ do dowolnego sklepu, kupić́ produkt z Aquafresh Kids z wizerunkiem bohaterów z Psiego Patrolu, zarejestrować́ paragon na stronie www.aquafreshloteria.pl i od razu sprawdzić́ wygraną 🤩 Loteria obowiązuje na terenie całej Polski. Co godzinę̨ można wygrać́ bon do Smyka lub nagrodę̨ główną 10 000 zł. Więcej o loterii dowiecie się̨ ze strony www.aquafreshloteria.pl #AQFPsiPatrol #Aquafresh #PsiPatrol #aquafreshloteria #loteriaPsiPatrol #wyprawka #czasdoszkoły #dladzieci #zzyciamamy #backtoschool #motherhood #mommyslife #forkids

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

My zwróciliśmy uwagę nie tylko na to co ląduje w plecaku, ale także na pokoik dziewczynek. Małgosia raczej rzadko pokazuje na Instagramie fragmenty swojego domu, dlatego dla fanów jest to prawdziwa gratka. Widzimy, że jest utrzymany w jasnych kolorach, dzięki czemu jest niezwykle przytulny. Znajdują się w nim białe meble, niewielki stolik z krzesełkiem, puszysty dywan i oczywiście całe mnóstwo zabawek.

Nie sposób nie zwrócić też uwagi na oszałamiające nogi aktorki. Trudno uwierzyć, że urodziła ona aż trójkę dzieci!

 


Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha i jej córka Zofia

Małgorzata Socha i jej córka Zofia

Komentarze

  • Edi pisze:

    No ciekawa sprawa…Zęby myjemy dzieciom w domu! W żadnym przedszkolu lub szkole nie myje się zębów to kwestia sanepidu poza tym mamy koronawirusa teraz myje się dzieciom ręce a nie kupuje pastę z psim patrolem!

  • Gość pisze:

    Podczas epidemii zębów nie myje się w przedszkolu, a co dopiero w kl. 1

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×