Małgorzata Socha na rzadkim zdjęciu z mężem. „Przyłapani na randce”. Tak Krzysztof Wiśniewski okazuje jej miłość

Małgorzata Socha na randce z mężem

Małgorzata Socha na randce z mężem

Małgorzata Socha spędza weekend z mężem w Barcelonie. Opublikowała zdjęcie z Krzysztofem Wiśniewskim. Po prostu miłość...

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która z show-biznesem związana jest od lat. Gwiazda Przyjaciółek bardzo chroni prywatność i już dawno postawiła wyraźną granicę między życiem zawodowym a prywatnym. Właśnie dlatego na branżowych imprezach gwiazda zazwyczaj pojawia się sama, a w mediach społecznościowych rzadko pokazuje zdjęcia z najbliższymi. Jeśli są na nich dzieci, to nigdy nie widać ich twarzy, a małżonek Małgosi jest rzadkim gościem na jej Instagramie.

Tym razem jednak aktorka zrobiła wyjątek. Pochwaliła się zdjęciem z randki.

Małgorzata Socha pokazała męża

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski poznali się w Darłówku w 1996 roku. Aktorka miała wówczas 16 lat, a trzy lata starszy Krzysztof pracował na plaży jako ratownik. Po 12 latach znajomości, w 2008 roku, wzięli ślub, a obecnie wspólnie wychowują troje dzieci – Zosią, Basię i Stanisława. Mąż aktorki jest inżynierem. Mężczyzna był pierwszą, wielką miłością gwiazdy.

Jesteśmy bardzo nudnym małżeństwem, bo bardzo zgodnym. Podobają nam się te same rzeczy, podobnie myślimy. Uwielbiamy z Krzysztofem podróżować, blisko i daleko. Swojsko i egzotycznie – mówiła Socha w tygodniku Świat&Ludzie.

Jak mówi w wywiadach, wraz z mężem tworzą szczęśliwy związek, aktorka nie zdecydowała się jednak przyjąć nazwiska partnera.

Myślałam o tym, żeby mieć dwuczłonowe nazwisko, ale jak sobie pomyślałam, ile to będzie zmian i całej papierologii, to stwierdziłam, że nie mam na to czasu – mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Oboje wiedzą, jak sprawić, żeby uczucie nie wygasło. Małgosia właśnie relacjonuje na Instagramie romantyczny, spontaniczny wypad do Barcelony. Pochwaliła się zdjęciem z, jak sama napisała, randki z Krzysztofem.

To rzadka okazja, żeby zobaczyć parę razem. Widać, że w ich relacji nie brakuje miłości.

  • Ale fajna para.
  • Cudowni.
  • Świetnie, tak naturalnie. Szczęścia życzę – piszą fani.

Krzysztof Wiśniewski nie wszedł do show-biznesu. Rzadko pojawia się z żoną na imprezach branżowych. Jego pasją jest bieganie i nawet wystartował w kilku maratonach. Kadr, którym podzieliła się Socha, należy więc do rzadkości.


Małgorzata Socha na randce z mężem w Barcelonie

Małgorzata Socha na randce z mężem w Barcelonie

Małgorzata Socha na randce z mężem w Barcelonie

Małgorzata Socha na randce z mężem w Barcelonie

Małgorzata Socha na randce z mężem w Barcelonie

Małgorzata Socha na randce z mężem w Barcelonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×