Małgorzata Socha pokazała wypasioną łazienkę. Wanna jak marzenie, ale to nie tylko ona zasługuje na uwagę. Co za wnętrze

Łazienka Małgosi Sochy

Łazienka Małgosi Sochy

Małgorzata Socha wpuściła internautów do swojej luksusowej łazienki. Od razu rzuciła im się w oczy wielka wanna. Zobaczcie, w jakim cudnym miejscu aktorka robi zabiegi pielęgnacyjne.

Małgorzata Socha ma ostatnio wiele powodów do zadowolenia. Serial z jej udziałem – BrzydUla zdobył wielką sympatię widzów, a tym samym otrzymał Telekamerę w swojej kategorii, a ona sama zgarnęła nagrodę dla najlepszej aktorki.

Podczas gali zachwyciła w różowym garniturze, który, jak się potem okazało, nie pierwszy raz miała na sobie podczas wyjścia. Jak zwykle zresztą została doceniona za ogromną klasę i nienaganny wygląd. O taką urodę trzeba dbać, a gdzie to najlepiej robić? Oczywiście, że we własnej łazience. Socha może się pochwalić naprawdę luksusową. Zobaczcie.

Małgorzata Socha pokazała łazienkę

Na co dzień Małgorzata Socha jest mamą i żoną. Wychowuje troje dzieci, a jak sama przyznała po gali Telekamer, nie zawsze jest to łatwe. Tu może jednak liczyć na Krzysztofa Wiśniewskiego.

Bycie mamą trójki dzieci i aktorką często bywa trudne. I choć czasem z nieukrywaną radością urywam się z domowych pieleszy, to jeszcze szczęśliwsza jestem, gdy wracam do moich 3 ananasów. Kochanie dziękuję Ci, że jesteś, że mnie wspierasz i że dzięki Tobie to wszystko się spina – napisała w podziękowaniach na Instagramie.

Dzięki zdjęciom na Instagramie możemy zobaczyć jak mieszka gwiazda. Jej rezydencję okala ogromny ogród, odgrodzony od ulicy wysokim murem z cegły. Jak podaje Super Express, wartość nieruchomości szacowana jest na 2 mln złotych. Budowa wymarzonego gniazdka aktorki rozpoczęła się w 2011 r. i trwała trzy lata.

Przez cały ten okres aktorka osobiście nadzorowała prace budowlane, by wszystko wyglądało tak, jak sobie to wymarzyła. Dziś Socha mieszka przepięknej willi, której można jej pozazdrościć. Już niejednokrotnie dała zajrzeć do jej wnętrz i wiadomo, że panują tam niezłe luksusy. Tym razem pokazała łazienkę.

Najpierw w oczy rzuca się wielka wanna, która aż zachęca do relaksu. Całe pomieszczenie jest utrzymane w jasnych barwach i bardzo dobrze oświetlone, nie tylko dzięki wielkim oknom, ale także odpowiednio rozmieszczonym lampom. Łazienka jest przestronna i bardziej przypomina pokój kąpielowy. Wnętrze robi wrażenie.

Jak wam się podoba łazienka Małgosi Sochy? Więcej zdjęć z jej domu znajdziecie w naszej galerii.


Małgorzata Socha - łazienka

Małgorzata Socha - łazienka

Małgorzata Socha - łazienka
Małgorzata Socha - jak mieszka?

Małgorzata Socha - jak mieszka?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×