Sylwester 2021. Małgorzata Socha z plejadą gwiazd wyleciała na Zanzibar. Już chwali się zdjęciami. Z kim imprezuje w Afryce?

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha pokazała, jakie gwiazdy spędzą sylwestra na Zanzibarze. Szykuje się impreza pełna znanych nazwisk.

Sylwester 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni będziemy żegnać stary i widać nowy rok. Pełni nadziei na pozytywne zmiany wejdziemy w 2022. Niektórzy spędzą tę szczególna noc w domach, korzystając z dobrodziejstwa telewizji, inni wyruszą na imprezy – na bale, skromniejsze przyjęcia, a także na koncerty, między innymi plenerowe, które są organizowane przez telewizje.

Tymczasem cała grupa polskich gwiazd wyruszyła na Zanzibar. Małgorzata Socha właśnie pokazała zdjęcia.

Małgorzata Socha pokazała, jakie gwiazdy spędzą Sylwestra 2021 na Zanzibarze

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która z show-biznesem związana jest od lat. Gwiazda Przyjaciółek bardzo chroni prywatności i już dawno postawiła wyraźną granicę między życiem zawodowym a prywatnym. Na branżowych imprezach gwiazda zazwyczaj pojawia się sama, a w mediach społecznościowych rzadko pokazuje zdjęcia z najbliższymi. Jeśli są na nich dzieci, to nigdy nie widać ich twarzy, a małżonek Małgosi jest rzadkim gościem na jej Instagramie.

Sama jednak jest stale obecna w social mediach. Ma stałe grono fanów, z którymi dzieli się wybranymi szczegółami swojego życia. Niedawno pokazywała, jak przygotowuje się do świąt. Pora na sylwestra. Okazuje się, że aktorka spakowała walizki i ruszyła na popularny ostatnio wśród polskich gwiazd Zanzibar. Z kim będzie imprezować? Pokazała już pierwsze zdjęcia, a na nich Natalia Kukulska – która zagra koncert, Anna Dereszowska, Magdalena Różczka i Tomasz Ciachorowski. Wszystko w szlachetnym celu.

Szykuje nam się naprawdę gorrrrący Sylwester 31.12 o 21:00 w #naturalpark zacznie się wyjątkowy charytatywny koncert @natalia.kukulska  Całkowity dochód zostanie przeznaczony na fundację #pilipilipomagam. Już nie mogę się doczekać!!!  @tomek_ciachorowski @dereszowska @magdalena_rozczka @zelekzyzynski @pili_pili_zanzibar #zycienazanzibarze #zanzibar #sylwester #koncert #charytatywnie #nowyrok #palmy #plaża #radość #happynewyear #newyearseve #party #friends #beachtime #charity

Zdjęcia, jakie opublikowała Socha, wzbudziła spory entuzjazm wśród internautów, którzy piszą, że chętnie poimprezowaliby w tak znamienitym gronie. A wy jakie macie plany na noc sylwestrową?


Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Magdalena Różczka i Tomasz Ciachorowski na Zanzibarze

Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Magdalena Różczka i Tomasz Ciachorowski na Zanzibarze

Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Magdalena Różczka na Zanzibarze

Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Magdalena Różczka na Zanzibarze

Małgorzata Socha - Boże Narodzenie 2021

Małgorzata Socha - Boże Narodzenie 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×