Małgorzata Socha z dziećmi na bajecznych wakacjach! Nawet Anna Lewandowska oszalała na widok tych zdjęć!

Małgorzata Socha córki

Małgorzata Socha na majówkę wyleciała aż do Turcji. Na Instagramie pokazała piękne zdjęcia z dziećmi. Gwiazda chętnie uczestniczyła w zabawach z Zosią i Basią, a rocznego Stasia zabierała na spacery w bajkowe miejsca.

Małgorzata Socha nie może narzekać na brak obowiązków. Gwiazda na co dzień występuje w dwóch cieszących się dużą popularnością serialach (Na Wspólnej i Przyjaciółki), regularnie bywa na stołecznych salonach, a do tego jest jeszcze pełnoetatową mamą. Mimo natłoku obowiązków, aktorka nie zapomina o swojej rodzinie, z którą stara się spędzać każdą wolną chwilę. Ostatnio gwiazda spakowała walizki swoje i najbliższych, i udała się na tygodniowe wakacje do Turcji.

Socha na Instagramie opublikowała już kilkanaście zdjęć z rajskiego urlopu w egzotycznym kraju, który jest doskonałym miejscem na spędzenie majówki. 39-latka nie tylko pokazała zapierające dech w piersiach widoki, ale też zrelacjonowała swoje mordercze treningi, o których nie zapomina nawet w miejscu oddalonym o 3 tysiące kilometrów od swojego domu. Małgorzata zamieściła w sieci obszerny materiał ze swoich ćwiczeń, który zadedykowała Annie Lewandowskiej – to właśnie jej zawdzięcza swój świeży wygląd i piękną figurę.

Małgorzata Socha z córkami i synem w Turcji

W azjatyckiej części Turcji Małgorzacie towarzyszyła trójka dzieci. W przerwie pomiędzy spacerami z rocznym Stanisławem, aktorka poświęcała się zabawie córkami. Dziewczynki prawdopodobnie dały jej niezły wycisk, na co wskazuje opis, jaki aktorka dołączyła do zdjęcia z Zosią i Basią zrobionego na tle imponującego wodospadu:

Jakie macie sposoby na poskromienie dziecięcej energii na wakacjach?

Gwiazda raczej mogła zapomnieć o wakacjach z cyklu „drink, plaża i nicnierobienie”. Pomimo tego, wyglądała na wypoczętą i przede wszystkim bardzo zadowoloną ze swojej majówki. Chociaż Socha wróciła już do kraju, na widok zdjęć Sochy z rodzinnej majówki oszalały nie tylko fanki, ale nawet jej sławne koleżanki, wśród nich Anna Lewandowska i Paulina Krupińska. Dlaczego nas to nie dziwi? 🙂

Zobacz: Mąż Małgorzaty Sochy jest bardzo wysportowany! Para zaliczyła piękną sesję w Londynie

Zobacz: Córka Małgorzaty Sochy wyrosła na piękną pannę! Internet oszalał z zachwytu!

Zobacz: Małgorzata Socha skończyła 39 lat! Na imprezie urodzinowej wyglądała spektakularnie!


Małgorzata Socha z córkami w TrucjiMałgorzata Socha z córkami w Turcji

Małgorzata Socha z córkami w Turcji

Małgorzata Socha z synem w Turcji

Małgorzata Socha z synem w Turcji

Małgorzata Socha w Side w Turcji

Małgorzata Socha w Side w Turcji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×