Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Zabrała dzieci na luksusową wycieczkę jachtem: „Z moimi wilkami morskimi”

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha wybrała się z rodziną na egzotyczne wakacje. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z podróży. Jej dzieci uwielbiają takie wycieczki. To urodzone wilki morskie. 

Małgorzata Socha to aktorka, która od kilku dekad podbija serca fanów. Jej kariera przed kamerą rozpoczęła się na dobre, gdy dołączyła do obsady serialu Na Wspólnej. W telenoweli stacji TVN gra niemal od samego początku. Z biegiem czasu jej życie zawodowe zaczęło nabierać tempa. Aktorka pojawia się w kolejnych hitowych produkcjach. Fani pokochali ją za komediowe wcielenie i to jak udało jej się stworzyć postać Violetty Kubasińskiej w serialu Brzydula. Jest ona też jedną z głównych gwiazd kultowego już serialu Przyjaciółki, który właśnie kończy emisję 18. już sezonu. Tam możemy zobaczyć ją w roli Ingi.

Aktorka nieustannie zapraszana jest też do wielu innych projektów. Pojawia się w sesjach zdjęciowych, programach rozrywkowych, jest twarzą kilku znanych marek, a wszystko to sprawia, że gromadzi wokół siebie jeszcze więcej fanów.

Małgorzata Socha na wakacjach z dziećmi

Małgorzata Socha robi zawrotną karierę, ale spełnia się też w życiu prywatnym. Swojego męża, Krzysztofa Wiśniewskiego poznała jeszcze jako nastolatka, pomimo tego, że przez wiele lat byli w związku jej ukochanemu nie spieszyło się do ożenku. Aktorka w wywiadzie z Agatą Młynarską opowiedziała, jak wzięła sprawy w swoje ręce.

Czułam, że albo weźmiemy ślub, albo się rozstaniemy. […] Krzysztof poprosił mnie o rękę, którejś Wigilii. Po dwóch latach ja powiedziałam mu, że znalazłam miejsce na wesele, mam datę za rok i on musi mi dać znać co robimy, bo muszę dać zaliczkę, by wziąć ślub w miejscu, jakie sobie wymarzyłam. Powiedziałam mu, że musi się zdecydować do jutra rana. No i chłopak się zdecydował. Miał rok, by się przyzwyczaić do myśli, że za rok o tej porze będzie się żeni.

Od 13 lat są szczęśliwym małżeństwem. W tym czasie doczekali się gromadki dzieci. Wspólnie wychowują: 8-letnią Zofię, 4-letnią Basię i najmłodszego Stasia, który ma już 3 lata. Aktorka każdą wolną chwilę poświęca dzieciom, a gdy tylko pozwala na to czas, cała rodzina wyrusza w podróż. Zdecydowanie upodobali sobie ciepłe kraje. Aby nieco odpocząć od ponurej jesieni, tym razem wybrali się do Omanu. Ulubienica widzów pochwaliła się zdjęciami z rajskich wakacji. Widzimy, że razem z dziećmi doskonale bawi się na jachcie.

Z moimi wilkami morskimi – napisała.

W kadrze widać, że dzieci aktorki zdecydowanie są w swoim żywiole i doskonale czują się na morzu. Pod postem natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze od fanów, którzy nie ukrywają, że chętnie znaleźliby się na miejscu Małgosi, ponieważ bardzo tęsknią za słońcem.


Małgorzata Socha na wakacjach w Omanie

Małgorzata Socha na wakacjach w Omanie

Małgorzata Socha na wakacjach w Omanie

Małgorzata Socha na wakacjach w Omanie

Małgorzata Socha na wakacjach w Omanie

Małgorzata Socha na wakacjach w Omanie

Komentarze

 • Gość lidka pisze:

  Pani Małgosia od pewnego incyd entuentstra

  Pani Małgosia od pewnego czasu straciła w moich oczach. Cukierki.

 • Gość pisze:

  Ale bredzisz, mieszkam w Iralndi a wcześniej w chorwacji i możesz dziecko zabrać w czasie roku szkolnego na wakacje, nikt Ci nie zabroni. I nie przesadzajcie. Ona ma dopiero 8 lat a jakby nagle miała mieć braki które wpłyną na jej karierę zawodową. Jak szkoly rok nie było tylko cyrk internetowy to jakoś było ok. Czyli Gosia i jej rodzina dały radę dziecko nauczyć w domu czytania, pisania itp w pierwszej klasie i zerówce to da radę nadrobić 7 dni nieobecności dziecka w szkole.
  No ale dupe zal ściska jak polaczek tylk moze sobie raz w roku na urlop pozwolić.

 • Gość pisze:

  Małgosia wie co robi! wakacje super nie ukrywam no troche zazdroszcze

 • Obiektywna pisze:

  Też tak uważam. Nie powinno robić się dzieciom wakacji w czasie roku szkolnego. Jest czas na odpoczynek i czas na naukę. Niestety ludzie ( oczywiście nie można uogólniać).którzy mają dużo pieniędzy, uważają, że są poza prawem. Nieładnie Pani Małgosiu.

 • Gość pisze:

  Usprawiedliwi nieobecnosc i tyle

 • Gość pisze:

  A dziecko najstarsze nid ma obowiązku szkolnego?

  • Społ obywatelskie pisze:

   Słuszna uwaga. Nigdzie poza Polską nie wolno zabierać dzieci na \'wakacje\' w czasie roku szkolnego. Tylko w Polsce jest pod tym względem kompletne olewanie zasad i obowiązków. Później wyrastają ludzie uważający, że można również nie przestrzegać prawa…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×