Szukaj

Paparazzi przyłapali Małgorzatę Sochę po badaniu USG. Będzie syn czy córka? Już wiadomo!

Małgorzata Socha w ciąży i Krzysztof Wiśniewski

Jakiej płci jest trzecie dziecko Małgorzaty Sochy?

Małgorzata Socha już wkrótce ponownie zostanie mamą. Jak na razie aktorka wychowuje dwie córeczki. Jakiej płci jest trzeci maluszek, który już wkrótce przyjdzie na świat? Chociaż Socha nigdy tego oficjalnie nie potwierdziła, a wręcz przeciwnie – stara się chronić prywatność jak tylko może – zrobiły to za nią tabloidy. Tym razem z ciążowymi rewelacjami przychodzą dziennikarze Super Expressu.

Przypomnijmy, że niedawno aktorka w gronie najbliższych osób obchodziła baby shower. Wówczas spore zamieszanie wywołały dekoracje, które miały wskazywać, że gwiazda spodziewa się syna. Dominował bowiem niebieski kolor. Emocji nie uspokoił także fakt, że na jednym ze zdjęć pojawił się napis „Konfacel”, co wskazywałoby, że takie, dość oryginalne imię będzie nosić przyszłe dziecko aktorki.

Tymczasem Super Express ma nowe dowody i obala tezę, że gwiazda spodziewa się chłopca. Wręcz przeciwnie, zdaniem dziennikarzy Socha urodzi trzecią córkę, więc 5-letnia Zosia i 1,5-roczna Basia wkrótce będą miały siostrzyczkę.

Podobno paparazzi przyłapali gwiazdę Przyjaciółek, jak oglądała na ulicy zdjęcie USG:

Aktorka zwalnia tempo w pracy i skupia się na zdrowiu swoim i dziecka. W tym celu wybrała się na badania kontrolne do swojego ginekologa. Na ekranie mogła już ujrzeć całkiem sporego człowieka, zobaczyć jak się rozwija i posłuchać bicia jego serca – informują dziennikarze.

Małgosia Socha ze zdjęciem, na które powołuje się tabloid, wyszła z kliniki. Z relacji gazety dowiadujemy się, że aktorka niemal natychmiast popędziła do męża, któremu przekazała wspaniałą nowinę.

Czyżby zatem Konfacel był jedynie wymysłem prasy? O tym przekonamy się zapewne za dwa miesiące.

Małgorzata Socha wyprawiła luksusowy baby shower pełen gwiazd! Zdradziła imię i płeć dziecka!

Małgorzata Socha zaszalała na Instagramie! Pokazała córkę, zaokrąglony brzuszek i swoje ciążowe zachcianki!

To właśnie miłość. Małgorzata Socha świętuje 10 rocznicę ślubu! Jest jak w amerykańskim filmie!


W jakich stylizacjach Małgorzata Socha podoba ci się bardziej?

×