Małgorzata Socha sama pchała furgonetkę. Fani: „Siła jak u Pudzianowskiego”. Tylko reakcja świadków wywołuje ciarki żenady

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha samodzielnie pchała furgonetkę. Wideo z jej zmagań trafiło do internetu. Ludzie, obserwujący tę sytuację, nie zachowali się najlepiej.

Małgorzata Socha zaczynała karierę w teatrze. Później przyszedł czas na występy na małym oraz dużym ekranie. Zagrała w hitowych obrazach, takich jak: BrzydUla, Prosto w serce, Przyjaciółki, Wkręceni 2, Być jak Kazimierz Deyna, Śniadanie do łóżka, Zostać miss, Poślubić milionera, Och, Karol 2, Na Wspólnej.

W życiu prywatnym jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Para ma troje dzieci: ZofięBarbarę oraz Stanisława. W tym miesiącu małżonkowie obchodzili 14. rocznicę sformalizowania związku, czym chwalili się w internecie.

Bez emocji? Bez miłości?
Nie u nas! 14. rocznica ślubu Świętujemy!
Kiedy to minęło?

Artystka zresztą regularnie wrzuca różne migawki.

Małgorzata Socha sama pchała furgonetkę. Co zrobili ludzie?

W niedzielę dodała na Instagram wideo, na którym widać, jak sama pchała furgonetkę, która zagrzebała się w piasku. Włożyła w to sporo energii.

W opisie materiału napisała:

Ktoś tu wzywał pomoc? No to jestem!

Tylko czy ktoś widział teściową???

Reakcja ludzi, którzy obserwowali zmagania Gosi, jest rozczarowująca. Nikt nie podszedł, by jej pomóc.

Fani aktorki byli za to pełni podziwu:

 • Jest moc.

 • Ale masz siłę Małgośka.

 • Ale siłacz.

 • Siła jak u Mariusza Pudzianowskiego – to tylko niektóre ich komentarze.

Wiedzieliście, że ulubienica widzów ma tyle krzepy?

Małgorzata Socha o wakacjach

Ostatnimi czasy bohaterka tekstu udzieliła wywiadu Jastrząb Post. Mówiła nam o tym, że planuje wyjechać nad polskie morze. Jak widać, wywiązała się z deklaracji.

Uwielbiamy przebywać z naszymi dziećmi. Ich obecność sprawia, że czujemy się taką pełną rodziną. To jest taki moment, kiedy w końcu możemy cieszyć się sobą i mamy ten czas dla siebie. I ten wspólny moment jest naprawdę fajny. Oczywiście, fajnie też być razem i móc się cieszyć, że jesteśmy dorośli i możemy robić inne rzeczy. Ale tak naprawdę razem z mężem kochamy naszą rodzinę, i to że możemy spędzać czas razem. Wspólne wakacje to jest taki moment, na który wszyscy czekamy. Przed nami teraz wyjazd nad Morze Bałtyckie – tłumaczyła.

Prezentujemy pełną treść wywiadu.

 


Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Komentarze

 • Ściek medialny pisze:

  To ta pani która reklamowała szczepionki powodujące śmierć wielu osób ?

 • Gość pisze:

  Reklama oczywiście.

 • Gość pisze:

  Bo to był żart ahahaha

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia uczcie się takim nawet nuda małzenska im nie grozi a nie ma nic za darmo nawet mebli z ikeły ani rabatu jak to mówią zdrowe babcie w czarnobylu na zdrowie za rozum źeby jutro wrócił weglowe trucicielki i przestance stawac na palcach bo jeszcze się połamią ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia uczcie się nawet nuda małzenska im nie grozi a nie ma nic za darmo nawet mebli z ikeły ani rabatu jak to mówią zdrowe babcie w czarnobylu na zdrowie za rozum źeby jutro wrócił weglowe trucicielki i przestance stawac na palcach bo jeszcze się połamią ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Nie mogli pomóc, bo krecili filmiki.

 • Gość pisze:

  Na furgonetce logo firmy, którą reklamuje, pokazówka.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×