Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

Zdjęcie (1) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[1/12] Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski pokazie Gosi Baczyńskiej

Zdjęcie (2) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[2/12] Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski (mąż)

Zdjęcie (3) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[3/12] Małgorzata Socha jest w drugiej ciąży

Zdjęcie (4) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[4/12] Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski w Nowym Jorku

Zdjęcie (5) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[5/12] Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski (mąż)

Zdjęcie (6) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[6/12] Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski (mąż)

Zdjęcie (7) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[7/12] Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski na Mazurach

Zdjęcie (8) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[8/12] Małgorzata Socha na planie filmu Jak poślubić milionera

Zdjęcie (9) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[9/12] Małgorzata Socha na planie filmu Jak poślubić milionera

Zdjęcie (10) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[10/12] Anita Sokołowska i Małgorzata Socha na planie "Jak poślubić milionera"

Zdjęcie (11) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[11/12] Małgorzata Socha

Zdjęcie (12) Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

[12/12] Małgorzata Socha pokazała się w sukni ślubnej

Komentarze

×