Socha pochwaliła się zdjęciem z planu „Przyjaciółek”. W nowych odcinkach pojawi się lubiana gwiazda. Sporo namiesza w życiu bohaterów

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z planu kolejnego sezonu serialu Przyjaciółki. W nowych odcinkach pojawi się znana i lubiana gwiazda. Kto i kogo zagra?

Przyjaciółki to serial, który towarzyszy widzom od prawie dziewięciu lat. Jego bohaterkami są cztery panie po trzydziestce, które przyjaźniły się w liceum, ich kontakt w pewnym momencie się jednak urwał. Gdy natknęły się na siebie podczas spotkania klasowego, postanowiły odnowić swoje relacje. Próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, a przy tym wspierają się nawzajem.

Mimo upływu czasu produkcja cieszy się sporą popularnością wśród oglądających. Dowodem może być fakt, że odcinki siedemnastego sezonu, który pojawił się na antenie wiosną, oglądało średnio ponad 1,2 mln widzów. Aktualnie trwają prace nad osiemnastą serią. Nie zabraknie nowych bohaterów, którzy namieszają w życiu tytułowych przyjaciółek.

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z planu Przyjaciółek. Kto dołączy do obsady?

Małgorzata Socha jest jedną z głównych gwiazd PrzyjaciółekWciela się w postać Ingi. W siedemnastym sezonie nawiązała romans z dużo młodszym chłopakiem, trenerem swojej córki, Sajmonem. Para rozstała się jednak w wyniku nieporozumienia. Podobno trener założył się z kolegami, że „wyrwie mamuśkę”.

Aktorki nie zabraknie w kolejnym sezonie, który pojawi się na ekranach już jesienią. W piątek pochwaliła się zdjęciem z planu. Przy okazji zdradziła, że w nowych odcinkach pojawi się też Rafał Szatan:

Special guest star @rafal.szatan_this_is_me. Pozdrawiamy z planu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Nieco więcej na temat postaci zdradził Rafał Szatan. Aktor także udostępnił zdjęcie z nagrań nowych odcinków PrzyjaciółekUjawnił, że wcieli się w Maćka, chłopaka Hani, córki Ingi i Andrzeja:

Dzień doberek 😉 dziś kawka w takich okolicznościach i z super Ekipą 😉 Hmm cóż to będzie , Cóż to będzie ? 😉 jak myślicie ? 😜 Czy Inga i Andrzej polubią Maćka ?

Czekacie na nowe odcinki serialu Przyjaciółki?


Rafał Szatan dołącza do obsady Przyjaciółek

Rafał Szatan dołącza do obsady Przyjaciółek

Rafał Szatan dołącza do obsady Przyjaciółek

Rafał Szatan dołącza do obsady Przyjaciółek

Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Agnieszka Sienkiewicz – Przyjaciółki, 16 sezon

Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Agnieszka Sienkiewicz – Przyjaciółki, 16 sezon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×