Szukaj

Zjawiskowa Małgorzata Socha zachwyca na zdjęciu z wakacji. Wspomnień czar

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha oddała się wspomnieniom i opublikowała zdjęcie z ubiegłych wakacji. Wygląda zjawiskowo, a sceneria zapiera dech w piersiach. Internauci zachwyceni.

Małgorzata Socha ma już ugruntowana pozycję w świecie polskiego filmu, od lat należy do czołówki najbardziej popularnych polskich aktorek. Gwiazda ma mnóstwo pracy w związku z zawodem, ale także sporo czasu poświęca na pracę w reklamach. Wzorem światowych influencerek Socha nie zaniedbuje także swojego konta na Instagramie.

Aktorka świetnie radzi sobie z wszystkimi życiowymi rolami: mamy, aktorki i osoby publicznej. W 2008 roku poślubiła inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Doczekali się trojga dzieci: Zofii, Barbary i Stanisława. Taka rodzina to praca nie na jeden, a na dwa etaty. Znamy Małgorzatę Sochę i jej skłonność do perfekcyjnych stylizacji, więc wnioskujemy, że w jej domu też zapewne wszystko musi być idealnie zorganizowane. Dlatego świetnie godzi dbałość o rodzinę z karierą. Szczęśliwie aktorka może w tym liczyć na pomoc oddanego męża i niani.

Po miesiącach izolacji gwiazdy ruszyły na wczasy i chętnie dzielą się zdjęciami z urlopów. Tymczasem Socha opublikowała zdjęcie z przeszłych wakacji.

Małgorzata Socha na zdjęciu z wakacji

Socha oddała się wspomnieniom i opublikowała zdjęcie z Teneryfy, która odwiedziła w ubiegłe wakacje. Zachwyca w pięknej, długiej, kopertowej sukience z rozcięciem na nodze. Uroku jej stylizacji dodaje słomkowy kapelusz. Dama w każdym calu.

Wspomnienia. Dobrego weekendu – napisała.

Socha zachwyciła swoich obserwujących, ale zauroczeni są także otoczeniem. Małgosia pozuje w przepięknym miejscu.

  • Przepiękne zdjecie.
  • Wow, zachwycające.
  • Cudowna, cudowne zdjęcie, cudowna sceneria.
  • Magiczna sceneria.

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest klimatyczne, nic dziwnego, że aktorka wróciła do niego i podzieliła się z fanami.


Małgorzata Socha - wspomnienie z wakacji

Małgorzata Socha - wspomnienie z wakacji

Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie BrzydUli

Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie BrzydUli

Małgorzata Socha wybrała się na Mazury

Małgorzata Socha wybrała się na Mazury

Dodaj komentarz

  • Widzka pisze:

    Dlaczego niektorzy uwazaja, ze ta Pani jest zachwycajaca??? Jest brzydka . Na polskie warunki jest moze dobra aktorka, chociaz gra tylko w durnych serialach. Nie widzialam jej w teatrze.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×