Małgorzata Socha w odważnie wyciętym kostiumie kąpielowym. Nie można oderwać wzroku od długich, opalonych nóg aktorki

Małgosia Socha na plaży

Małgosia Socha na plaży

Małgorzata Socha właśnie odpoczywa razem z rodziną nad Bałtykiem. Pochwaliła się zdjęciem w kostiumie kąpielowym. Jak wygląda 42-letnia aktorka?

Małgorzata Socha poślubiła Krzysztofa Wiśniewskiego w 2008 roku. Jej mąż jest inżynierem środowiska, ale stara się też realizować swoje pasje takie jak wspinaczka czy biegi maratońskie. Poznali się, gdy aktorka miała zaledwie 16 lat. Małżeństwo doczekało się trojga dzieci: Zosi, Barbary i Stanisława. Gwiazda od lat skrupulatnie chroni swoje życie prywatne i rzadko wypowiada się w mediach na tematy związane z rodziną.

Małgorzata Socha na temat wakacji z dziećmi wypowiedziała się w rozmowie z naszą reporterką.

Uwielbiamy przebywać z naszymi dziećmi. Ich obecność sprawia, że czujemy się taką pełną rodziną. To jest taki moment, kiedy w końcu możemy cieszyć się sobą i mamy ten czas dla siebie. I ten wspólny moment jest naprawdę fajny. Oczywiście, fajnie też być razem i móc się cieszyć, że jesteśmy dorośli i możemy robić inne rzeczy.

Na koniec zapowiedziała, że wkrótce wszyscy razem wybiorą się nad Bałtyk.

Ale tak naprawdę razem z mężem kochamy naszą rodzinę, i to że możemy spędzać czas razem. Wspólne wakacje to jest taki moment, na który wszyscy czekamy. Przed nami teraz wyjazd nad Morze Bałtyckie.

Właśnie teraz Małgorzata Socha i jej najbliżsi cieszą się świetną pogodą nad Bałtykiem. Aktorka pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Jak wygląda?

Małgorzata Socha na plaży w kostiumie kąpielowym

Małgorzata Socha podzieliła się z fanami zdjęciem w kostiumie kąpielowym. W czarnym odważnie wyciętym stroju pokazała idealną sylwetkę. Długie opalone nogi gwiazdy na pierwszym planie.

Dłuuuugi weekend #summer2022 #slonce #morze #czegowiecej #beachday #polishsea #seaview #beachvibes #summermood #sunnyday #onthebeach #sunbath – napisała.

Trzeba przyznać, że figura Małgosi Sochy robi wrażenie. Od lat zachwyca nienaganną sylwetką. Wiadomo też, że aktorka ciężko pracuje podczas treningów, żeby tak wyglądać po urodzeniu trojga dzieci. W komentarzach wiele wyrazów uznania dla jej wyglądu.


Małgosia Socha na plaży

Małgosia Socha na plaży

Małgosia Socha na plaży

Małgosia Socha na plaży

Małgosia Socha na plaży

Małgosia Socha na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×