Małgorzata Socha pokazała swój luksusowy gabinet, a my zaglądamy do pozostałych wnętrz w jej domu. Gwiazda żyje jak w bajce!

Małgorzata Socha pokazała dom

Małgorzata Socha pokazała dom

Małgorzata Socha pokazała swój gabinet. Gwiazda zaprosiła internautów do kolejnego pomieszczenia w swojej willi. Uwagę przykuwają detale, które są bardzo stylowe.

Małgorzata Socha w ostatnim czasie wyjątkowo chętnie wpuszcza internautów do swojego domowego zacisza. Aktorka co rusz publikuje na Instagramie zdjęcia zapierających dech wnętrz. Tym razem pokazała, jak wygląda jej gabinet. Obłędny wystrój zrobił ogromne wrażenie na fanach obserwujących jej profil.

Zobacz: Jak mieszka Małgosia Socha? Uwiła swojej rodzinie przepiękne gniazdko!

Jak Małgorzata Socha umeblowała swój gabinet? Jest piękny

Małgorzata postanowiła pochwalić się kolejnym pomieszczeniem znajdującym się w jej luksusowej willi, którą umeblowała według własnego gustu. Furorę na Instagramie gwiazdy zrobiło zdjęcie jej gabinetu, którego największą atrakcją są imponujące detale. Na ścianach i półkach można zauważyć liczne, stylowe dekoracje, które tworzą wspaniałą całość. Widać, że Socha przykłada dużą uwagę do tego, by jej oraz pozostałym domownikom żyło się przyjemnie.

W pokoju, którym pochwaliła się gwiazda Przyjaciółek, możemy dostrzec takie cuda jak: kryształowa lampa z żółtym kloszem, dwa imponujące, sporych rozmiarów obrazy, kilka luksusowych albumów oraz srebrną figurkę, która zapewne zalicza się do szczególnie wartościowych przedmiotów znajdujących się w domu aktorki.

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała swoje luksusy! Podobny wystrój w domu ma Marta Grycan!

Gabinet Małgorzaty Sochy – zbliżenie na detale

Gabinet Małgorzaty Sochy – zbliżenie na detale

Małgorzata Socha o wystroju w swoim domu

Małgorzata Socha w wywiadzie udzielonym Jastrząb Post przyznała, że pasją do aranżacji wnętrz zaraziła ją najsłynniejsza architekt w kraju, czyli Dorota Szelągowska. Gwiazda wyznała, że samodzielne projektowanie wystroju sprawia jej ogromną frajdę:

Ja bardzo, bardzo lubię wszelkie remonty. Uwielbiam architekturę, uwielbiam przearanżowywać wnętrza, to mi sprawia frajdę. A smykałkę do tego poczułam kiedy swój dom budowałam i urządzałam go razem z architektem. Dało mi to dużo frajdy. Ona mnie w tym zainspirowała i dała mi taki fajny kierunek. Bardzo dużo się od niej uczyłam, więc warto mieć jak zawsze dobrych nauczycieli – powiedziała.

Choć matka trójki dzieci zazwyczaj pokazuje się bez makijażu i w ferworze pracy, tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda została uwieczniona na zdjęciu podczas błogiego odpoczynku. W modnej stylizacji i w pełnym makijażu pochwaliła się, jak umila sobie wolne chwile, zajadając się popularnymi pralinkami. Zobaczcie, jaki apetyczny widok.

Nie często mam chwilę tylko dla siebie, taki moment zasługuje na celebrację… Dzieci śpią, telefon milczy, tylko ja i… pralinki – napisała aktorka.

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała ubranka dla syna, ale internauci patrzą na łazienkę. Jest bardzo stylowa

Małgorzata Socha pokazała swój gabinet

Małgorzata Socha pokazała swój gabinet

W galerii przypominamy zdjęcia z pozostałych pomieszczeń w domu Małgorzaty Sochy.


Małgorzata Socha pokazała swój gabinet

Małgorzata Socha pokazała swój gabinet

Gabinet Małgorzaty Sochy – zbliżenie na detale

Gabinet Małgorzaty Sochy – zbliżenie na detale

Małgorzata Socha pokazała jak urządziła swój dom

Małgorzata Socha pokazała jak urządziła swój dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×