Scenarzyści „Na Wspólnej” zafundowali widzom makabryczne zakończenie wątku Gosi Sochy. Ten horror przebił nawet śmierć Hanki w kartonach!

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha kończy przygodę z Na Wspólnej. Widzowie zobaczą na ekranie jej makabryczną śmierć. To jakaś masakra!

Małgorzata Socha to aktorka, której nie trzeba specjalnie przedstawiać. Sławę przyniosła jej rola Zuzanny Hoffer w serialu Na Wspólnej. To niejedyna fabuła z jej udziałem. Talent gwiazdy mogliśmy też podziwiać w produkcjach, takich jak: Weekend, Och, Karol 2, Śniadanie do łóżka, BrzydUla, Wkręceni 2, Być jak Kazimierz Deyna, S@motność w sieci.

W ostatnich tygodniach 42-latka mocno zaskoczyła fanów, informując, że po 16 latach jej przygoda z Na Wspólnej dobiega ku końcowi. W rozmowie z Faktem wytłumaczyła, że jest to podyktowane jej troskami w życiu prywatnym. Chce mieć więcej czasu dla męża i trojga dzieci: Zofii, Barbary oraz Stanisława. Najmłodsze dziecko, syn, w tym roku obchodził czwarte urodziny.

Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego – wyjaśniła.

Jeszcze więcej na ten temat opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować. Grałam tam 16 lat, Myślę, że widzowie zżyli się z moją postacią. Ja myślę, że jestem gotowa na nowe wyzwania – otworzyła się.

Wywiad z odtwórczynią roli Zuzi obejrzycie poniżej.

Małgorzata Socha odchodzi z Na Wspólnej. Tragedia na ekranie

Super Express ujawnił, w jaki sposób scenarzyści zakończą wątek Zuzanny w serialu. Bohaterka telenoweli padnie ofiarą wypadku i trafi do szpitala. Zanim nastąpi zgon, będzie się znajdowała w śpiączce. W tym czasie jej partner, Kamil Hoffer (w tej roli Kazimierz Mazur), wpadnie w ciąg alkoholowy. Problemy emocjonalne mężczyzny spotęguje fakt, że jego kochanka zajdzie w ciążę.

Spodziewaliście się tak makabrycznego finału historii Zuzi? Przy tym nawet śmierć Hanny Mostowiak (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) z M jak miłość to „mały pikuś”.


Małgorzata Socha - 11. urodziny Vitkac

Małgorzata Socha - 11. urodziny Vitkac

Na Wspólnej, Zuza (Małgorzata Socha)

Na Wspolnej, odcinek 2927 foto: TVN/Radek Orzel Malgorzata Socha

Małgorzata Socha – pokaz Dawida Wolińskiego 2022

Małgorzata Socha – pokaz Dawida Wolińskiego 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×