Szukaj

Małgorzata Socha z mężem przyłapani podczas porannego treningu na Mazurach! Jak gwiazda wygląda na co dzień?

Małgorzata Socha spędza rodzinny weekend na Mazurach. Gwiazda Przyjaciółek nawet na urlopie nie odpuszcza sobie porannych ćwiczeń. Tym razem podczas treningu Małgosi towarzyszył jej mąż Krzysztof.
Małgorzata Socha, Mąż

Małgorzata Socha, Mąż

Małgorzata Socha od czasu swojego trzeciego porodu bardzo szybko doszła do formy. Gwiazda zaczęła ostro dbać o swoje ciało, była nawet na obozie kondycyjnym u Anny Lewandowskiej. Małgosia bardzo często zamieszcza na swoim profilu zdjęcia z siłowni oraz spacerów, na które zabiera swoje słodkie pociechy. Aktorka jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, jednak bardzo chroni swoją prywatność. Na jej profilu nie ma zdjęć przystojnego męża, którym jest Krzysztof Wiśniewski, ojciec trójki dzieci Zosi, Barbary oraz  Stanisława. Krzysztof nie ma nic wspólnego ze światem show biznesu, zatem bardzo rzadko pojawia się razem żoną na imprezach.

Ostatnio Małgorzata zrobiła wielką niespodziankę swoim fanom, pokazała fotkę zrobioną podczas pobytu na Mazurach, kiedy to wybrała się na wspólne bieganie z małżonkiem. Warto dodać, że Krzysztof Wiśniewski jest miłośnikiem biegania, wielokrotnie brał udział w maratonach:

 Idealne miejsce na poranny trening – napisała Małgosia.

Pod zdjęciem aktorki z mężem pojawiło się sporo miłych komentarzy od internautów. Większość z nich gratulowała Małgosi takiego wysportowanego męża, który o poranku biega z nią po łące.

  • Piękna jak zawsze
  • Mocnych biegaczy wyprzedziłaś

Małgosia swojego biegacza poznała w 1996 roku na wakacjach w Darłówku. Aktorka miała wtedy 16 lat, a trzy lata starszy Krzysztof pracował na plaży jako ratownik. To była wakacyjna miłość od pierwszego wejrzenia!  Nie mogli o sobie zapomnieć i po 12 latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu.

Tak wygląda szczęśliwe małżeństwo.

Małgorzata Socha i Joanna Koroniewska zadały szyku we Włoszech! Gwiazdy lansowały kreacje polskich projektantów!

Małgorzata Socha pierwszy raz pokazała synka Stanisława! Prawdziwy rarytas dla internautów! Sama słodycz!

Małgorzata Socha szaleje w ogródku ze swoimi córkami! Jednak największą uwagę internautów skupia wielki dekolt i płaski brzuch pięknej mamy!


Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski na Mazurach

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski na Mazurach

Małgorzata Socha z dziećmi, mężem i mamą wracają z Sylwestra w Arłamowie

Małgorzata Socha z dziećmi, mężem i mamą wracają z Sylwestra w Arłamowie

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski (mąż)

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski (mąż)

×