Szukaj

Małgorzata Socha i Anna Mucha wrzuciły zdjęcia w bieliźnie. Internet zapłonął

Anna Mucha i Małgorzata Socha

Anna Mucha i Małgorzata Socha

W piątkowy wieczór Internet zapłonął, a to za sprawą Ani Muchy i Małgosi Sochy. Obie panie wrzuciły zdjęcia w bieliźnie - jedna w czarnym druga czerwonym komplecie. Jak wyglądają?

Zarówno Anna Mucha, jak i Małgorzata Socha, to aktorki, które mają ugruntowana pozycję w polskim show-biznesie. Zdarzało im się nawet pracować na planie razem. Każda z nich prezentuje nieco inny styl, ale nie można im odmówić wdzięku i nietuzinkowej urody. W piątkowy wieczór, jak na zamówienie, opublikowały w sieci zmysłowe fotografie. Jak się można domyśleć, internet zapłonął.

Małgorzata Socha i Anna Mucha w bieliźnie

Anna Mucha niedawno podzieliła się w sieci smutną wiadomością o tym, że jej ukochany kotek odszedł na druga stronę tęczy. Aktorka przyznała, że czuła się zaszczycona, że wybrał ją na towarzyszkę i nie ukrywała, że dla niej był najlepszym futrzakiem na świecie. Wcześniej publikowała zdjęcia między innymi ze Strajku Kobiet, w którym aktywnie uczestniczyła. Zaangażowanie, które jest godne podziwu, zwłaszcza że na ulice wyszła z kontuzją nogi.

Kiedy więc w piątek pokazała się w czarnym, koronkowym negliżu, na jej profilu zrobiło się gorąco. Kobieca, pewna siebie, piękna. Napisała też kilka słów do swoich odbiorczyń.

Jesteśmy silne, jesteśmy piękne, jesteśmy zdolne 💪🏼😎 … czasem do wszystkiego 😈😛

Co daje Wam pewność siebie? co sprawia, ze czujecie się piękne ?
siła wewnętrzna – tak!
siła dokonań – tak!
siła tajemnicy 😎
bo czasem to, jest coś, co chowamy pod spodem (…).

Pod postem zaroiło się od emotikonek oznaczających ogień i komplementów.

Nie mniejszą furorę zrobiła Małgosia Socha, która w czerwonej bieliźnie zachęca do obejrzenia kolejnego odcinka BrzdUli. Piękna aktorka pręży się figlarnie na łóżku i patrzy zalotnie przed siebie. Wydaje się, że nie musi jakoś specjalnie namawiać na włączenie odbiorników. Wygląda wystrzałowo.

Obie piękne, obie kuszą. Jak wam się podobają? Brunetka czy blondynka? Czarne czy czerwone?


Anna Mucha

Anna Mucha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha i Anna Mucha w biżuterii Tous. Czy Mucha zastąpi Sochę w jesiennej kampanii marki?

Małgorzata Socha i Anna Mucha w biżuterii Tous. Czy Mucha zastąpi Sochę w jesiennej kampanii marki?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×