Małgorzata Socha zabrała dzieci na obóz Anny Lewandowskiej. Gwiazda pokazała urocze zdjęcia
Małgorzata Socha, to jedna z popularniejszych polskich gwiazd. Spełnia się jednak nie tylko na planach filmowych, ale także jako matka. Zwłaszcza, że doskonale potrafi łączyć macierzyństwo z innymi obowiązkami - w tym m.in. treningami, czym ostatnio pochwaliła się w sieci.
Małgorzata Socha zabrała dzieci na trening
Gwiazda wybrała się na obóz Anny Lewandowskiej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, zwłaszcza, że nie jest to pierwszy jej taki wyjazd, gdyby nie fakt, że Małgorzata Socha zabrała ze sobą dzieci. To one towarzyszyły mamie podczas treningu, który z pewnością łatwy nie był. Przekonać się mogli o tym m.in. obserwatorzy gwiazdy, którzy na Instagramie mogli zobaczyć całą fotorelację z tego dnia.
Te urocze zdjęcia oczarowały internautów, którzy pod adresem mamy nie szczędzili komplementów:
- I o to chodzi... Przyjemne z pożytecznym i jakie uśmiechy od ucha do ucha.
- Fajne te katorgi.
- Uwielbiam Pani energię.
- Zofia widzę profesjonalny strój sportowy. Baśka profesjonalna pozycja, zaraz będzie robić pośladki. Stasiek profesjonalny motywator dla Mamy do ćwiczenia brzuszków. Nie no, tak to można ćwiczyć.
- Zachwyca mnie Pani. Trójka cudnych dzieciaczków i taka fantastyczna energia u Pani. Aż żałuję, że mam tylko jedno dziecko.
Trzeba przyznać, że energia Małgosi jest godna pozazdroszczenia.
Małgorzata Socha - dzieci
Małgorzata Socha ma trójkę dzieci. To owoc miłości aktorki i jej męża Krzysztofa Wiśniewskiego. Para wspólnie wychowuje dwie córeczki: Zosię i Basię, a także synka Stasia. Jej starsze córki już są uczennicami. Nic więc dziwnego, że niedawno Socha opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje wyprawkę dziewczynek.
Urocza fotografia podbiła serca obserwujących, którzy pod adresem dziewczynek, nie szczędzili komplementów.