Szukaj

Fani ogłosili czwartą ciążę Małgorzaty Sochy. Na zdjęciu dopatrzyli się krągłości. Gwiazda komentuje

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży? Fani ślą gratulacje aktorce pod najnowszym zdjęciem na Instagramie. Co na to gwiazda? Jest jej oficjalny komentarz.

Małgorzata Socha jest jedną z bardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Regularnie pojawia się zarówno na małym, jak i na dużym ekranie. Rozpoznawalność i uznanie widzów przyniosły jej role w Na Wspólnej, Przyjaciółkach BrzydUli. Aktorka może przebierać w propozycjach od reklamodawców jak w ulęgałkach. Od lat jest ambasadorką marki biżuteryjnej Apart. Niedawno w sieci zadebiutował spot reklamowy z jej udziałem. Występują w nim również Julia Wieniawa i Anna Lewandowska.

Zawrotna kariera nie przeszkodziła Sosze w spełnieniu swoich marzeń o dużej rodzinie. Małgosia 12 lat temu wyszła za mąż za Krzysztofa Wiśniewskiego i razem wychowują trójkę dzieci. Ich najstarsza córka Zosia ma 7 lat, młodsza Basia ma 3 lata, a synek pary Stasio zaledwie 2. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że chciałaby mieć dużą rodzinę i gromadkę dzieci. Po narodzinach syna wyznała w rozmowie z dziennikiem Fakt, że temat kolejnej ciąży nadal jest dla niej otwarty.

Dzieci nigdy dość! Jeśli tak się przydarzy, to będzie absolutnie niesamowite i będę się bardzo cieszyła. Naprawdę bardzo kocham dzieci.

Pod ostatnim ze zdjęć, które pojawiło się na profilu aktorki, fani zaczęli gratulować ciąży. Czy słusznie?

Czy Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży?

Mijający rok to prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. Nie ma miesiąca, abyśmy nie dowiadywali się o kolejnych ciążach gwiazdach lub o tych, które właśnie powitały na świecie upragnione maleństwo. Fani jednogłośnie orzekli, że do grona oczekujących na dziecko dołączy także Małgorzata Socha. Na jednym z najnowszych zdjęć, na którym gwiazda stoi przy szybie, delikatnie muskając ją palcem, dostrzegli coś na kształt krągłości.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z pytaniami o kolejne dziecko:

  • Gosia, czy to czas gratulować?
  • Czy rodzina się powiększy?
  • Czy Pani jest w ciąży?

Internauci długo nie czekali na odpowiedź gwiazdy:

Takie ułożenie sweterka.

Tym razem fani nie trafili ze swoimi przewidywaniami, ale nie raz już się zdarzyło, że to właśnie czujni internauci pierwsi zauważyli szczęśliwe nowiny.


Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha i jej córka Zofia

Małgorzata Socha i jej córka Zofia

Małgorzata Socha z córkami

Małgorzata Socha z córkami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×