Małgorzata Socha pokazała twarze córek! Jedna piękniejsza od drugiej! Rosną przyszłe gwiazdy!

Małgorzata Socha córki

Twarze córek Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych. 38-letnia gwiazda skradła serca telewidzów dawno temu swoją brawurową rolą Violetty Kubasińskiej w serialu BrzydUla. Obecnie Małgosia występuje w trzech hitach telewizyjnych: Na Wspólnej, Prosto w serce oraz Przyjaciółki, który przyniósł jej największą popularność w ostatnich latach. Serial Polsatu ma mnóstwo fanów, a każdy jego nowy sezon bije rekordy oglądalności. Małgosia prywatnie również odnotowała wielki sukces, jest bowiem szczęśliwą żoną oraz mamą trójki cudownych dzieci.

5 lipca 2008 roku aktorka zawarła związek małżeński z inżynierem Krzysztofem Wiśniewskim, z którym ma dwie córki: 5-letnią Zofię oraz niespełna 2-letnią Barbarę. 4 września natomiast aktorka urodziła syna Stanisława.

Małgosia wróciła już do show-biznesu z urlopu macierzyńskiego – po porodzie wygląda świetnie. Aktorka doskonale łączy rolę mamy z życiem zawodowym. Zawsze jednak dzieci były i są dla niej najważniejsze. Na profilu gwiazdy Przyjaciółek pojawiła się ostatnio cudna fotka, na której piękna mama czyta bajeczki swoim ślicznym córeczkom:

Czytamy bajki na dobranoc…
Czytajmy Dzieciom codziennie! Chociaż te 20 minut – napisała Małgosia pod zdjęciem dając przykład innym młodym rodzicom.

Zosia i Basia słuchają swojej mamy jak zaczarowane, ale nikogo to nie dziwi, bo przecież Małgosia jest wspaniałą aktorką, a bajki w jej mistrzowskim wykonaniu muszą brzmieć magicznie. Post natychmiast spodobał się internautom, którzy w komentarzach wymienili, jakie książki czytają swoim pociechom do snu.

Przy okazji możemy zobaczyć odsłonięte twarze córek Sochy. Chociaż zdjęcie jest zrobione od góry, to i tak widać, że dziewczynki najprawdopodobniej urodę odziedziczyły po Małgosi.

Zobaczcie sami.

Małgorzata Socha niewyobrażalnie schudła po porodzie! Paparazzi przyłapali ją na zakupach!

Małgorzata Socha została zdetronizowana! Już nie jest jedyną królową „Przyjaciółek”! Pojawiła się nowa dominatorka!

Gwiazda „Przyjaciółek” wygląda jak wrak człowieka! Dramatyczne zdjęcie ze szpitalnego łóżka zaniepokoiło fanów!


Małgorzata Socha pokazała swoje córeczki

Małgorzata Socha pokazała swoje córeczki

Małgorzata Socha twarze córek

Małgorzata Socha twarze córek

Małgorzata Socha z córkami na plaży

Małgorzata Socha z córkami na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×