Szukaj

Małgorzata Socha czyta córeczce bajkę, a fanom pokazuje jej „pałac”! Robi wrażenie

Małgorzata Socha jest doskonałym przykładem mamy, która idealnie potrafi dzielić swój czas między trójkę dzieci. Dla córki zbudowała piękny pałac.
Małgorzata Socha z córeczką

Małgorzata Socha z córeczką

Małgorzata Socha, to aktorka doskonale znana widzom z takich produkcji jak: Na Wspólnej, Przyjaciółki i Jak poślubić milionera?. Prywatnie jest mamą trójki dzieci. Zosia ma już 7 lat, Basia prawie 3, a najmłodszy Staś nieco ponad roczek. Gwiazda ma więc co robić, bo przy tak licznej rodzinie trzeba się nieźle wyrabiać, żeby każdy był zadowolony i czuł się dopieszczony.

Bycie matką to z pewnością ciężkie zadanie, szczególnie gdy się ma tak wesołą gromadkę. Na szczęście aktorka doskonale sobie z tym radzi, choć nie zawsze tak było. Jak sama przyznała, do roli mamy musiała dojrzeć.

Sporo mi zajęło odnalezienie się w nowej roli. Zderzenie z wyidealizowanym macierzyństwem, sztucznie kreowanym, powoduje, że kobiety projektują sobie różne rzeczy. Mają wrażenie, że otoczenie narzuca im więcej, niż one mogą udźwignąć. Dlatego proponuję, by mamy dały sobie luz. Ja to zrobiłam – mówiła w rozmowie z portalem parenting.pl.

Gwiazda kontynuowała ten temat w tygodniku Viva!:

O pierwszej ciąży powiem trochę drastycznie: to jest jak taka bomba z opóźnionym zapłonem – już nigdy nic nie będzie takie samo. Ale to też fajne, bo rodzicielstwo jest czymś fantastycznym i dzięki temu, że jestem mamą, moje życie jest pełniejsze.

Dziś jednak widać, że Małgorzata fantastycznie umie podzielić swój czas między pracę na planie seriali i każde z trojga dzieci. Najlepszym tego dowodem są publikacje, jakie zamieszcza w serwisach społecznościowych. Aktorka jest swego rodzaju inspiracją dla innych kobiet.

Małgorzata Socha pokazała pałac córki

Ulubienica widzów stara się być osobą aktywną w mediach społecznościowych, a jednocześnie chroni swoją prywatność. Rzadko publikuje więc zdjęcia z dziećmi, a już szczególnie takie, na których widać twarze jej pociech. Tak jest też i tym razem, co wcale nie oznacza, że gwiazda nie odsłoniła innej tajemnicy. Socha pokazała pałac swojej córki, w którym czyta jej bajki.

Wieczorne czytanie w naszej bazie – podpisała Małgosia zdjęcie.

Szybko okazało się, że fani aktorki mają podobne sposoby na spędzanie z dziećmi czasu:

  • O my też mamy różne bazy i różne konstrukcje powstają.
  • My też w tipi biwakujemy.
  • Wszystkie dzieci lubią ,,bazy”, moje też – pisali w komentarzach.

Czekamy na kolejne zdjęcia z rodzinnej kwarantanny w domu Małgorzaty.

Zobacz także: Beckhamowie kupili apartament w najbardziej luksusowym wieżowcu świata. Wnętrza to istny raj


Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha - jak mieszka?

Małgorzata Socha - jak mieszka?

Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha z dziećmi

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×