Szukaj

Małgorzata Socha bez makijażu z rodziną na majówce w Turcji! Prawie jej nie poznaliśmy!

Małgorzata Socha przedłużyła swoją majówkę, spakowała walizki i wyleciała do Turcji. Gwiazda opublikowała na Instagramie już dwa foldery ze zdjęciami z egzotycznego kraju, w którym odpoczywa z całą rodziną. Zobacz, jak 39-letnia aktorka wygląda bez makijażu i w sportowych ubraniach.
Małgorzata Socha w Turcji na majówce

Małgorzata Socha w Turcji na majówce

Małgorzata Socha może pochwalić się licznymi sukcesami zawodowymi. Gwiazda swoją grą aktorską przyczyniła się do sukcesów seriali takich jak: BrzydUla, Na Wspólnej czy Przyjaciółki – w dwóch ostatnich produkcjach regularnie pojawia się na planie, przez co na brak obowiązków raczej nie powinna narzekać. Pomimo natłoku zajęć, Socha znalazła chwilę, spakowała walizki i wyjechała na majówkę do Turcji.

Gwiazda relacją ze swojego rodzinnego wyjazdu podzieliła się z internautami na swoim profilu na Instagramie. Małgorzata umieściła aż dwa foldery ze zdjęciami, na których możemy podziwiać ją bez makijażu i w sportowych ubraniach. Socha skupiła się na aktywnym wypoczynku i raczej zrezygnowała z „targania” ze sobą wieczorowych kreacji, drogich szpilek i zbyt wielu kosmetyków zabierających dodatkowe miejsce w bagażu.

Małgorzata Socha na wakacjach w Turcji

Fotografie znad tureckiego morza tradycyjnie zachwyciły fanów serialowej gwiazdy, która w opisie do zdjęć zapewniła, że…

Baterie naładowane!!!

Urocze ujęcia z egzotycznymi krajobrazami w tle rozczuliły większość internautów obserwujących profil Sochy, którzy nie szczędzili komplementów pod adresem swojej ulubienicy. Kilka ciepłych słów przekazały gwieździe także jej znajomi z show-biznesu:

  • Ooo widzę mamy te same boskie okulary! Wypoczywajcie! – napisała Kasia Zielińska.

  • Gosia!!! Jesteś moim guru samodyscypliny – dodała Agnieszka Sienkiewicz.

  • Nasza Miss sportu – skwitował Łukasz Jemioł.

Socha podczas urlopu zawodowo wypełnia zadania, jakie powierzyła jej Anna Lewandowska, która pomogła aktorce szybko powrócić do sylwetki sprzed trzeciej ciąży. Na swoim Instastory gwiazda zamieściła zabawną wiadomość dla fanów i trenerki:

Wakacje, all inclusive, Turcja… A tu zawsze pod górkę. No nic, kochani zawsze dam się wkopać. Widzisz Ania, z tobą pod górkę, z rowerem pod górkę, dlaczego nigdy z górki?

Oznacza to tylko jedno – 39-letnia Małgorzata Socha z Turcji przyleci szczuplejsza i opalona. Czekamy na efekty! 🙂

Zobacz: Mąż Małgorzaty Sochy jest bardzo wysportowany! Para zaliczyła piękną sesję w Londynie

Zobacz: Córka Małgorzaty Sochy wyrosła na piękną pannę! Internet oszalał z zachwytu!

Zobacz: Małgorzata Socha skończyła 39 lat! Na imprezie urodzinowej wyglądała spektakularnie!


Małgorzata Socha z synem na plaży w Turcji

Małgorzata Socha z synem na plaży w Turcji

Małgorzata Socha bez makijażu na majówce w Turcji

Małgorzata Socha bez makijażu na majówce w Turcji

Małgorzata Socha nawet w Turcji odpoczywa aktywnie

Małgorzata Socha nawet w Turcji odpoczywa aktywnie

×