Małgorzata Socha zabrała się za jesienne porządki w pokoju dzieci i szybko pożałowała. Takiego bałaganu jeszcze nie widzieliście

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha zabrała się za jesienne porządki i szybko się poddała. Takiego bałaganu jeszcze nie widzieliście.

Małgorzata Socha debiutowała na szklanym ekranie jako 18-latka rolą Kate w serialu Złotopolscy. W międzyczasie mogliśmy zobaczyć ją w filmie To my Waldemara Szarka. Chwilę po tym rozpoczęła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2003 roku zaczęła pracę w Teatrze Telewizji, wcielając się w sztuce w tytułową Ankę.

Największą popularność przyniosła jej rola Zuzanny Hoffer w Na Wspólnej. Od tamtej pory nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Cały czas pojawia się w kolejnych produkcjach oraz kampaniach reklamowych, dzięki którym nie pozwala zapomnieć o sobie ani na chwilę. Niemal codziennie możemy zobaczyć ją w spocie reklamowym sieci salonów mebli i artykułów wyposażenia wnętrz Agata Meble, w którym występuje u boku Ewy Kasprzyk.

Aktorka od lat udowadnia, że przy odrobinie dobrej organizacji można bez trudu pogodzić karierę i macierzyństwo. Gdy była nastolatką, poznała swojego obecnego mężaKrzysztofa Wiśniewskiego, z którym doczekała się trojga dzieci: 8-letniej Zosi, 4-letniej Basi i 3-letniego Stanisława.

Małgorzata Socha pokazała bałagan w pokoju dzieci

W okresie wakacji rodzina Małgorzaty była niemalże nierozłączna. Na początku lipca wyruszyli w podróż kamperem, który przez krótki okres czasu stał się ich drugim domem. Nie obyło się również bez wypadów nad polskie morze.

Jesień to idealny czas na to, by zadbać o otaczającą nas przestrzeń. Właśnie tą myślą kierowała się gwiazda, gdy zakasywała rękawy do pracy przy porządkowaniu pokoju dzieci. Jej chwilowy zapał jednak szybko minął, gdy zobaczyła, jak ogromny bałagan panuje wewnątrz. Na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić czy jest to ten sam pokój, który pokazywała raptem kilka tygodni temu.

Na zamieszczonych kadrach widać, że na podłodze rozrzucone są lalki, pluszaki, klocki oraz inne drobiazgi. Tylko niewielka część ostała się na półkach i parapecie. Przytłoczona tym, co ją czeka, postanowiła podzielić się swoimi odczuciami z fanami.

Czujecie się czasem przytłoczeni?? Ja dzisiaj tak mam. Próbuję zrobić jesienne porządki #porządki #sprzatanie #domoweinspiracje #olaboga #zżyciawzięte #homesweethome #autumnvibes #ohmygod

Pod publikacją przybywa komentarzy innych rodziców, wśród których nie brakuje znanych nazwisk. Okazuje się, że nie tylko u niej to tak wygląda.

  • Jakub Wesołowski: Oddasz siodło do tego konia na regale? Nasze się zgubiło…

  • Kamila Kamińska: Rozumiem totalnie.

  • Najgorszy moment. Siadasz w połowie sprzątania i dociera do Ciebie, ze już nie ma odwrotu, a przed Tobą jeszcze cała podłoga zabawek.

  • Wiem, co czujesz.

A czy wy macie już za sobą jesienne porządki?


Małgorzata Socha - pokój dzieci

Małgorzata Socha - pokój dzieci

Małgorzata Socha - pokój dzieci

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×