Szukaj

Socha wróciła na plan serialu po aferze z COVID. Jeden detal zaniepokoił fankę: „Nie dziwne, że chorujecie”

Małgorzat Socha

Małgorzat Socha

Małgorzata Socha wróciła na plan serialu BrzydUla, czym pochwaliła się w sieci. Dodała nowe zdjęcia na Instagramie, a fani oszaleli. Jak komentują wpis?

Małgorzata Socha wychowywanie trójki dzieci łączy z karierą zawodową. Jest gwiazdą kampanii reklamowych, grywa w filmach i serialach. Jest m.in. w obsadzie Przyjaciółekgdzie prace na planie czasowo zostały wstrzymane. Wszystko przez fakt, że wśród gwiazd znalazła się osoba chora na COVID-19.

Chociaż produkcja i aktorzy milczą na temat jej tożsamości, magazyn Show już na okładce podał, że to „Małgorzata Socha ma koronawirusa„. Gwiazda tych doniesień komentować jednak nie chce. Jak powiedziała w rozmowie z Twoim imperium, w czasie pandemii każdy może zachorować:

Nie zdradzę, kto zachorował, to dane poufne. Jest pandemia, każdy może zachorować.

Dziennikarze bezpośrednio spytali aktorkę, czy to ona jest zakażona:

Aktorka odmówiła odpowiedzi na pytanie, czy chodzi o nią (tak podał portal Gala.pl), ale dodała, że zdjęć do BrzyUli, gdzie też gra, nie zawieszono – donosi tygodnik.

Małgorzata Socha na planie BrzydUli. Jak wygląda Violetta Kubasińska?

Małgorzata Socha, zamiast wypowiadać się na temat doniesień, skupia się na zawodowych projektach. W czwartek pojawiła się na planie BrzydUligdzie wciela się w barwną postać Violetty Kubasińskiej. Serial już jesienią powróci na ekrany telewizorów po ponad dziesięcioletniej przerwie.

Jak wynika ze zdjęć, Violetta nadal nosi kolorowe ubrania, a także dużą biżuterię. Jak potoczyły się jej losy? O tym widzowie będą mogli się wkrótce przekonać.

Violetta życzy dobrego dnia!! – skomentowała w opisie aktorka.

View this post on Instagram

Violetta życze dobrego dnia!! 💋💋 @brzydula.tvn #brzydula #violetta #naplanie #dobregodnia #onset #junglevibes #junglestyle #plantslover #suitup #fashioninspo #womanstyle #womanswear #blondegirl

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

Nowe fotografie poruszyły internautów. W komentarzach pod zdjęciem nie szczędzą komplementów pod adresem aktorki, przypominają kultowe teksty jej bohaterki:

  • Violetta? Dasz wiarę?! Najlepsza!
  • Wow czekam na Violette z niecierpliwością.
  • Zakochałam się w Pani aktorstwie właśnie od czasu tej roli. Bardzo się cieszę na powrót serialu ! Jestem pewna, że rozbije Pani bank!
  • Uwielbiam i Panią i Violettę Kubasińską.
  • Violetta się nie obijała przez te 10 lat i z trendami jest na bieżąco.

Nie zabrakło też nawiązań do zachorowań na koronawirusa wśród gwiazd i osób pracujących przy serialach:

Nie dziwne, że chorujecie, jak mejkapistka nie nosi maseczki.

Warto jednak zwrócić uwagę, że cała ekipa przed przyjściem do pracy przechodzi regularne badania, które pozwalają zapobiegać rozprzestrzenianiu się COVID-19.


Małgorzata Socha na planie BrzydUli

Małgorzata Socha na planie BrzydUli

Małgorzata Socha na planie BrzydUli

Małgorzata Socha na planie BrzydUli

Malgorzata Socha i Krzysztof Czeczot na planie serialu BrzydUla

Malgorzata Socha i Krzysztof Czeczot na planie serialu BrzydUla

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×