Małgorzacie Rozenek oberwało się za buty: „ Tragedia”. Cięta riposta gwiazdy zaboli ekspertkę od mody

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek została skrytykowana za swoją stylizację przez jedną z najpopularniejszych stylistek. Jej uwaga doczekała się bardzo ciętej riposty. Zobaczcie, jak odpowiedziała gwiazda. 

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w show-biznesie. Prezenterka telewizyjna od kilku lat ma grafik zapełniony po brzegi. Cały czas pojawia się w kolejnych formatach i nie brakuje jej pomysłów na to, aby przyciągnąć fanów przed telewizory. Tuż po trzecim porodzie nagrała program, w którym pokazała swój powrót do dawnej sylwetki, a młode mamy chętnie podglądały, to jak udało jej się odzyskać smukłą talię. Małgosia niedawno wystartowała też z zupełnie nowym projektem. Ma własną markę odzieżową Mrs.Drama, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród fanek.

Pomimo wielkiej kariery Rozenek doskonale radzi sobie w roli mamy i żony. Razem z Radosławem Majdanem wychowują trójkę dzieci. Dwóch starszych synów z poprzedniego małżeństwa prezenterki oraz małego Henia, który jest owocem ich związku. Od kilku tygodni cała rodzina przebywa w Meksyku. Po raz kolejny w tym roku zameldowali się w Tulum.

Małgorzata Rozenek skrytykowana za buty. Co odpowiedziała?

Małgorzata Rozenek z całą rodziną odpoczywa na rajskich wakacjach. Tym razem jednak połączyła je z pracą zawodową. Cały czas uczestniczy w kolejnych sesjach zdjęciowych, co relacjonuje na swoim Instagramie. Pojawiają się tez tam kolejne kadry z wakacji, na których widzimy, jak odpoczywa w ramionach męża i spędza czas ze swoimi dziećmi. Pokazuje też stylizacje, a jedna z nich nie przypadła do gustu fanom.

Perfekcyjna zaprezentowała się w sportowym obuwiu. Gwiazda włożyła na stopy wygodne adidasy w turkusowym kolorze i przyznała, że może w nich zdobyć świat.

Jeśli chcesz zdobywać świat, musisz mieć wygodne buty – napisała Gosia pod zdjęciem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Rozenek, która zazwyczaj jest komplementowana za swoje stroje, spotkała się z krytyką fanek. Niestety wygodne buty niezbyt przypadły im do gustu.

Pani Małgosiu, uwielbiam panią, ale te buty to dramat – ciotka klotka ze stadionu. Jestem na nie.

Małgosia nie pozostała dłużna na tę krytykę i szybko odpowiedziała jednej z komentujących, nie dowierzając, że buty mogły się nie spodobać.

Serio? Dla mnie super! Mam dwa kolory, bo buty są mega wygodne.

W komentarzach można przeczytać także wypowiedź stylistki i ekspertki od mody – Karoliny Domaradzkiej. Często krytykuje ona modowe posunięcia gwiazd i nie boi się o tym mówić głośno. Jej również nie spodobały się sportowe buty Rozenek.

Buty pod względem estetycznym i modowym to tragedia. Może i są wygodne, ale nic poza tym. Przaśne, przerysowane, świecące, trudne do wystylizowania. Nie będą pasowały do niczego innego, jak tylko do szarego dresu z cyrkoniami albo do kostiumu na Halloween mającego udawać styl Paris Hilton .

Stylistka również doczekała się ciętej riposty. Małgosia, cytując jej słowa, postanowiła odeprzeć atak i zakończyć dyskusję.

Dla dobrego stylisty nie ma czegoś takiego jak „trudne do wystylizowania”. To tylko kwestia wyobraźni.

Trzeba przyznać, że gwiazda potrafi odpowiedzieć na każdy komentarz. A wam jak podobają się nowe buty Małgosi Rozenek?


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×