Szukaj

Małgorzata Rozenek pokazuje jak cudnie schudła. Kształty godne podziwu, ale i tak całą uwagę kradnie Henio

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek wypoczywa z rodziną w Meksyku. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z najmłodszym synkiem. Henio kradnie całą uwagę, a ona zachwyca figurą. 

Małgorzata Rozenek w końcu mogła wybrać się na długo wyczekiwany urlop. Gwiazda ma za sobą bardzo pracowity rok. Pomimo pandemii nie mogła narzekać na brak pracy. Cały czas uczestniczyła w kolejnych projektach. Zaledwie dwa tygodnie po narodzinach trzeciego syna wróciła na plan programu Projekt Lady. Później przyszła pora na kolejne zawodowe wyzwania.

Miniony rok był dla niej czasem wielkiego debiutu. Po raz pierwszy mogła zaprezentować swoje aktorskie umiejętności w produkcji Patryka Vegi. W międzyczasie pochłaniała ją opieka nad malutkim synkiem i dwójką starszych chłopców. Dopiero w grudniu Małgorzata znalazła chwilę na odpoczynek.

Święta Bożego Narodzenia spędziła w rodzinnym gronie, a sylwestra świętowała razem z mężem i synami. Tuż po nowym roku postanowiła spakować walizki i wybrać się na zasłużony urlop. Rozenek od kilku dni publikuje w social mediach relacje z gorącego Meksyku.

Małgorzata Rozenek pokazuje sylwetkę po porodzie. Uwagę kradnie Henio

Małgorzata i Radek wybrali na swój urlop bardzo popularny kierunek wśród polskich gwiazd, jakim jest Tulum – niewielkie miasteczko w Meksyku położone nieopodal ruin prekolumbijskiego miasta Majów. To właśnie tam 42-latka ładuje baterie, by wrócić do Polski z jeszcze większą ilością energii. Chociaż kilka dni temu skarżyła się na deszczową pogodę, która nieco pokrzyżowała wypoczynkowe palny, to okazuje się, że aura okazała się dla niej nieco łaskawsza.

Właśnie na jej profilu pojawiły się urocze zdjęcia z Heniem w roli głównej. Gwiazda zabrała maluszka na basen. Chłopiec był zachwycony wizytą nad wodą. Z jego twarzy nie schodził szczery uśmiech.

Dzień dobry wszystkim. Henryk Jan #dzidziuśmajdana jest najlepszym nauczycielem radości i pogody ducha. On jest zawsze szczęśliwy, prawie zawsze… musi być: najedzony, przewinięty i wyspany, a wtedy uśmiecha się do świata tak, że świat uśmiecha się do niego. Zobaczcie na jego miny. Miłego dnia kochani

Roześmiany maluszek rozczuli obserwatorów gwiazdy, którzy zgodnie twierdzą, że jest on bardzo podobny do swojego taty:

  • Jaki Henio, jak to Radziu jest. Kropla w kroplę.
  • Jaki on jest uroczy. Do schrupania.
  • Wykapany tata.
  • To jest prawdziwy słodziak.

Mały Henio skradł całe show, ale nie sposób nie spojrzeć na Małgorzatę, która zaledwie pół roku po porodzie prezentuje smukłą talię i nienaganną figurę w skąpym bikini. Mama trójki dzieci zachwyca wyglądem. O tym, jak osiągnęła taki efekt opowiedziała w programie Rozenek cudnie chudnie, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę. Będziecie oglądać?


Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×