Szukaj

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan znaleźli opiekunkę dla Henia. Taka niania to prawdziwy luksus!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wkrótce wracają do swoich zawodowych obowiązków. Świeżo upieczeni rodzice musieli znaleźć opiekę dla małego Henia. Chłopiec będzie miał najlepszą nianię z możliwych.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan po wielu latach doczekali się wspólnego dziecka. Małżonkowie od jakiegoś czasu starali się o powiększenie rodziny. W końcu niespełna trzy miesiące temu na świecie pojawił się mały Henio. Chłopiec jest spełnieniem ich wspólnych marzeń. Od samego początku ciąży dumna mama chętnie dzieliła się w social mediach swoim odmiennym stanem. Widać było, że razem z mężem nie mogą się już doczekać momentu, w którym powitają  swojego synka.

Kiedy chłopiec przyszedł na świat, z miejsca stał się małą gwiazdą. Zawładnął nie tylko sercem swoich rodziców, ale także wszystkich internautów. Gwiazda cały czas udostępnia kolejne kadry, na których możemy podziwiać, jak zmienia i rośnie mały Henio. Ostatnio na jej profilu pojawił się niezwykle uroczy filmik, na którym malec gaworzy ze swoją mamą. Takie momenty rozczulają obserwatorów Małgosi do granic możliwości. Widać, że świeżo Rozenek chciałaby spędzać z maluszkiem każdą chwilę. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie gwiazda musiała wrócić na plan programu Projekt Lady. Cały czas stoją też przed nią kolejne zawodowe wyzwania. Pracy nie brakuje też Radosławowi Majdanowi. Kto w tym czasie zajmie się małym Heniem?

Małgorzata Rozenek znalazła nianię idelaną

Małgosia Rozenek już za kilka dni rozpocznie zdjęcia do nowego programu o odchudzaniu. Radek natomiast na co dzień współpracuje ze stacją Canal+, oraz dba o promocję własnej marki zapachów. Małżonkowie mają pełne ręce roboty. W ciężkich dla wszystkich czasach pandemii bardzo ważne jest finansowe zabezpieczenie, zwłaszcza gdy ma się na utrzymaniu dużą rodzinę.

Rodzice szybko musieli zatem zapewnić najlepszą opiekę dla najmłodszego syna. Mały Henio będzie miał nianię idealną. Wiadomo, bowiem że nikt nie zajmie się maluchem lepiej niż ukochana babcia.

Mam już pięcioro wnuków. Najstarsza córka Katarzyna ma dwoje, młodszy syn Cezary troje dzieci. To Radka jest takie wyczekane, wytęsknione. Brakuje mi słów, by wyrazić swoją radość. Radek będzie wspaniałym ojcem, jestem o tym przekonana. Zasługują na to szczęście – mówi mama Radka Majdana.

To właśnie teściowa Małgosi ma podjąć się opieki nad wnukiem, gdy jego rodzice wrócą do pracy. Jak podaje magazyn Na Żywo, babcia miałaby przyjechać ze Szczecina do Warszawy i zamieszkać w domu Majdanów, by zajmować się Heniem.

Jeżeli taki scenariusz się powiedzie, to jesteśmy pewni, że synek Małgosi i Radka będzie miał najlepszą opiekę z możliwych.


Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i Henio

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i Henio

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze z heniem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze z heniem

Henio Majdan

Henio Majdan

Dodaj komentarz

  • Julka pisze:

    Przypomina mi się sytuacja sprzed kilku lat, gdy okazało się, że Rozenek rozprawiająca w swoim programie o radości ze sprzątania, sama tego nie robi, bo ma pomoc domową. A teraz program o odchudzaniu tuż po ciąży dla kobiet, które w większości są na macierzyńskim, same zajmują się dzieckiem, a na większość ćwiczeń i zabiegów nie mają czasu, siły, środków.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×