Szukaj

Fanka chciała uczyć Małgorzatę Rozenek jak zachowywać się na wakacjach. Gwiazda zgniotła ją jak robaka: „Nie pohukuj tu na mnie”!

Beztroski wypoczynek Małgorzaty Rozenek z rodziną i psami w Veronie zakłóciła jedna z fanek. Nie spodobało się jej, że Gosia wzięła na spacer pupile w upalny dzień. Prezenterka mistrzowsko odpowiedziała i wdała się w pyskówkę! 
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek korzysta w ostatnim czasie z urlopu. Przerwa w nagraniach telewizyjnych to świetna okazja by w końcu wypocząć i zebrać siły na kolejne miesiące ciężkiej pracy. Gwiazda postanowiła zorganizować rodzinie mini wakacje i zwiedzić Europę. Byli już we Włoszech, a obecnie przebywają w Austrii. Pobyt w Veronie nie był jednak takim, jakim Gosia go sobie wymarzyła. Wszystko przez fankę z Instagrama!

Celebrytka opublikowała ostatnio zdjęcie w białej sukience w czarne groszki. Chcąc pochwalić się nową stylizacją wrzuciła także zdjęcia ze spaceru z ukochanymi psami. Nie da się ukryć, że we Włoszech żarł lał się z nieba jeszcze mocniej niż w Polsce, co postanowiła wytknąć Gosi jej obserwatorka. Napisała, że to nieodpowiednie zachowanie wyprowadzać psy na zewnątrz przy prawie 40-stopniowym upale. I choć wydawało się, że Rozenek przejdzie obok tego komentarza obojętnie, nagle wpadła w furię i odpowiedziała:

Sugerujesz, że co?! Jak jakiś debil chodzę z psami po słońcu, bo jestem, aż tak bezmyślna i w ogóle durna?! Znam tę rasę i wiem, co im wolno, co nie. Nie pohukuj tu na mnie – czytamy.

Faktycznie, Małgosia kocha swoje pieski jak własne dzieci, więc nie pozwoliłaby, by stała im się krzywda. Najlepszym dowodem na to, że są oczkiem w jej głowie jest jej dość emocjonalna i dosadna riposta. Oj, lepiej z Gosią nie zadzierać!

Przemoknięta Małgorzata Rozenek w Weronie. Gwiazda szybko zapomniała o swojej seksownej białej miniówce

Małgorzata Rozenek rozpoczęła wakacje w Austrii! Nawet na środku pola wygląda jak na czerwonym dywanie!

Małgorzata Rozenek zaserwowała internautom gorącą sesję swojego ślicznego biustu! W sieci zawrzało!


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Weronie,

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Weronie,

AC194032-F778-4FA0-841E-AE4FDE372C47Małgorzata Rozenek z psem

Małgorzata Rozenek z psem

Czworonogi Małgosi i Radosława

Czworonogi Małgosi i Radosława

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - świętowali amerykański Dzień Niepodległości

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - świętowali amerykański Dzień Niepodległości

Małgorzata Rozenek All-ONS_1063766413_1

Małgorzata Rozenek

Czy Małgorzata Rozenek ma więcej lat niż podaje oficjalnie?

×