Szukaj

Małgorzata Rozenek przytyła w ciąży 20 kilogramów. To szok jak szybko wraca do formy. Zdradziła sposób

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zaskakująco szybko wraca do formy po urodzeniu Henia. Zaintrygowało to jej fanki, które dopytują się o jej sposoby. Co odpowiedziała gwiazda?

Małgorzata Rozenek w czerwcu po raz trzeci została mamą. Na świat przyszedł długo oczekiwany syn gwiazdy i Radosława Majdana. Henio jest ich całym światem, a od czasu, kiedy ogłosili ciążę, cały czas jest obecny w social mediach rodziców – jeszcze w brzuszku został gwiazdą.

Rozenek całą ciążę relacjonowała na Instagramie. Nie ukrywała, że przytyła ponad 20 kilogramów i w rozmowach z fankami zastanawiała się, jak to potem zrzucić i wrócić do formy. Henio już jest na świecie,  a jego mama zaskakująco szybko wraca do figury sprzed ciąży. Jak ona to robi?

Jak Małgorzata Rozenek wraca do formy po ciąży?

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że pandemia niejako wymusiła na niej zatrzymanie się w końcówce ciąży, bo plany zawodowe miała prawie do rozwiązania. Jednak zwolniła i mogła się cieszyć, jak sama podkreśla, książkową końcówką. Odpoczęła i zregenerowana stawiła się w klinice.

Od kilku tygodni cieszy swoich fanów zdjęciami z synkiem. Sama zachwyca formą. Wcale nie widać tych 20 kilogramów, które przytyła. Niektórzy nawet twierdzą, że wygląda lepiej niż przez zajściem w ciążę. Jak wiadomo, szczęście bardzo służy urodzie. Jednak dociekliwe fanki dopytują o tak błyskawiczny powrót do formy. Co na to gwiazda? Podała szokujący sposób… Kiedy internautki narzekały na wagę po ciąży, odpowiedziała:

Ja też mam dużo nadprogramowych kg, ale na spokojnie będę się tym zajmować, teraz to nie czas na to. Najważniejsze to zdrowo się odżywiać – wyznała.

Jeżeli to jej jedyny sposób, na tak rewelacyjną figurę zaledwie kilka tygodni po porodzie, to należy tylko pogratulować.

View this post on Instagram

Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza❤️ wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu. Jak myślę, że mogłoby ich nie być… dostaje od Was bardzo wiele wiadomości o tym, że nasza historia daje Wam nadzieje, że daje wiarę w to, że się uda. Bardzo nas to cieszy, bo nie ukrywamy, że w naszej drodze mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary. Tylko dzięki naszym wspaniałym lekarzom: dr Lewandowskiemu i dr Kozioł z Kliniki Novum, nie załamaliśmy się i teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie❤️ ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody! Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił ????‍♀️ ale wracamy! ???? od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami???? bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie ???? bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem ❤️ zatem DZIAŁAMY‼️ ????????????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on


Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie z Heniem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×