Szukaj

Małgorzatę Rozenek dopadł syndrom wicia gniazda. W opiętej sukience z wielkim brzuszkiem szykuje się do porodu

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzate Rozenek dopadł syndrom wicia gniazda. Już niedługo przywita na świecie trzeciego syna. Radością i przemyśleniami podzieliła się na swoim profilu. Co napisała?

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan bardzo długo starali się o to, by zostać rodzicami. O tym, że im się udało, poinformowali fanów w zeszłym roku. Od tego momentu nie ukrywają, że ich rodzina się powiększy, a już wkrótce na świecie powitają synka. W wywiadzie dla magazynu Viva! przyszła mama zdradziła, że ciąża przebiega prawidłowo:

Na szczęście mam zdrową ciążę, wszystko jest w porządku i sama świadomość, że znajduję się pod opieką sztabu lekarzy, pomaga. Bardzo też wspieramy się z Radosławem, dla niego to również stres. Martwi się o nas, ma w sobie poczucie odpowiedzialności za nas wszystkich.

Kiedy rozpoczęła się pandemia, Rozenek zabrała rodzinę i w ustroniu, z dala od ludzi przeczekała najgorszy okres. Wypoczywała i zbierała siły przed porodem. Nie zapomniała jednak o swoich fanach, dzieląc się nowymi zdjęciami rosnącego brzuszka czy po prostu przemyśleniami.

Od kiedy wróciła do domu, rzuciła się w wir ostatnich przygotowań.

Małgorzata Rozenek przygotowuje się na przybycie synka

Małgorzata Rozenek już zaczęła odliczać czas do porodu. Wkrótce ona, jej synowie i Radosław Majdan przywitają nowego członka rodziny. W najnowszym poście zwierzyła się, że dopadł ja tzw. syndrom wicia gniazda.

Napisała, że po powrocie do domu zastała mnóstwo kartonów do rozpakowania i od tej pory albo coś urządza i układa, albo śpi. Zwierzyła się tez, że odczuwa ogromna radość i wdzięczność za to, że może przeżywać tak piękny czas.

Wicie gniazda… znacie?  Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa  mnie dopadło kilka dni temu gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię (…) a ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze. Czas w którym NARESZCIE  zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa. Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu i tą radością chce się z Wami dzielić – napisała.

View this post on Instagram

Wicie gniazda… znacie? ???? Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa ???? mnie dopadło kilka dni temu ????gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam ????‍♀️???? więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię ???? na szczęście we wszystkim (najtrudniej pogodzić się z tym, że nie mogę dźwigać)???? pomagają mi cudowne dziewczyny z @caramella_interiors ❤️❤️❤️ kochane BARDZO, BARDZO Wam dziękuje, że w tak trudnym czasie udało Wam się, nie tylko dostarczyć wszystkie rzeczy, ale też, że radzimy sobie w tym reżimie sanitarnym ????‍♀️???? i że mogę liczyć na Wasz ogromny profesjonalizm, bo nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać????‍♀️???????????? DZIĘKUJE ❤️❤️❤️ a ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze. Czas w którym NARESZCIE ????‍♀️???? zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa ???? Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu ❤️???? i tą radością chce się z Wami dzielić ❤️ ????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Na opublikowanym zdjęciu wygląda przepięknie. W białej, dzianinowej, bardzo opiętej sukience ozdobionej złotymi guzikami wygląda pięknie. Internauci zachwycili się jej wpisem i posypało się mnóstwo komplementów.


Małgorzata Rozenek w białej sukience

Małgorzata Rozenek w białej sukience

Małgorzata Rozenek w swetrze Silky Mood za 340 PLN

Małgorzata Rozenek w swetrze Silky Mood za 340 PLN

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×