Szukaj

Małgorzata Rozenek pokazała swoje tatuaże: „New me”. Fani mają ciekawą teorię

Małgorzata Rozenek - tatuaże

Małgorzata Rozenek - tatuaże

Małgorzata Rozenek zszokowała fanów swoim nowym wizerunkiem. Z wytatuowanymi rękami i w obcisłym czarnym body zapowiada, że nadchodzi coś wielkiego. Internauci zaczęli spekulacje.

Małgorzata Rozenek jest chyba jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show-biznesu. W swoich social mediach co rusz  informuje o nowych projektach ze swoim udziałem. Jest niezwykle ambitna, pracowita i kreatywna. Nie boi się żadnego wyzwania. Idealnie łączy także udane życie prywatne z karierą. Mimo że niedawno została mamą uroczego Henia, wcale nie zwalnia tempa. Mamy wrażenie, że wprost przeciwnie – przyspieszyła.

W środowe popołudnie zaskoczyła fanów na Isntagramie i pokazała wytatuowane ręce…

Małgorzata Rozenek pochwaliła się swoimi i tatuażami. Fani komentują

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów. Dba o to, żeby pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Informuje ich o swoich projektach zawodowych, zdradza co nowego w klanie Majdanów. Nie brakuje uroczych ujęć Henia, który powoli staje się małym królem internetu.

W środowe popołudnie jednak to sama właścicielka była bohaterka postu. Rozenek opublikowała selfie, na którym pozuje w obcisłym, czarnym body, które podkreśla jej smukłą talię – walka o sylwetkę po porodzie przynosi spektakularne efekty. Jednak tym razem to ręce Gosi przyciągnęły najwięcej uwagi. Są wytatuowane – widnieja na nich pięknie dopracowane wilki. W opisie w hasztagach zdradziła, że to nowa ona i, że zbliża się coś wielkiego.

New Me  #somethingbigisgoingtohappen
#girlwiththewolftattoo – napisała.

Fani Małgorzaty Rozenek ruszyli ze spekulacjami.

  • Dziary pewnie dla potrzeb filmy Vegi?!?
  • Pewnie aranżacja do filmu jakiegoś, pewnie Vegi.
  • Śmierdzi Paprykiem Vegetą.
  • Czyżby rola w filmie sprowokowała tę New me? – piszą.

Przypominamy, że Małgorzata Rozenek rzeczywiście przyjęła współpracę z Patrykiem Vegą, więc komentarze mogą być trafione. Pozostaje czekać, aż sama gwiazda odsłoni nieco więcej z tajemniczego projektu, na którego potrzeby zamieniła się w dziewczynę z wilczymi tatuażami.


Małgrzata Rozenek - tatuaże

Małgrzata Rozenek - tatuaże

Małgrzata Rozenek - tatuaże

Małgrzata Rozenek - tatuaże

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×