Szukaj

Rozenek rozkoszuje się widokiem śpiącego syna, a razem z nią fani. Byłoby jak w bajce, gdyby nie komentarz Majdana

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek podzieliła się z fanami słodkim zdjęciem śpiącego Henia. Widok rozczulający, ale codzienność wcale nie jest taka kolorowa. O wszystkim przypomniał Radosław Majdan.

Małgorzata RozenekRadosław Majdan upragnione dziecko powitali na świecie w połowie czerwca, kiedy to pojawił się ich wymarzony synek, Henryk. Teraz dumni rodzice dzielą się szczęściem w sieci. W ubiegły wtorek świętowali wspólnie pierwszy Dzień Ojca. Majdan na Instagramie zdradził, jak się z tym czuje:

Kiedy rok temu składałem w ten dzień życzenia mojemu Tacie, po cichu marzyłem, żeby otrzymać kiedyś takie życzenia. Dziś jestem najszczęśliwszym Tatą na świecie. Dziękuje Małgosiu.

Zdjęcia z małym Heniem już podbijają internet. Małgorzata Rozenek nowe zdjęcie dodała w środę rano. Jest wyraźnie zmęczona. Synka, który śpi w najlepsze, trzyma w objęciach. Sądząc po opisie, przeżywa pierwszy macierzyński kryzys, związany z nieprzespanymi nocami.

Kawę kroplówką. Błagam powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł – napisała.

Kolejne zdjęcie wskazuje na to, że dzisiaj w nocy znowu nie pośpi.

Małgorzata Rozenek: zdjęcie śpiącego Henryka

Henio ma zaledwie kilka tygodni, więc jego organizm dopiero uczy się rozpoznawać noc i dzień. Wiele matek zmaga się ze zmęczeniem spowodowanym niewyspaniem. Rozenek właśnie pokazała, jak słodki jest jej synek, kiedy śpi, ale jednocześnie wie, że dla niej oznacza to kolejną nieprzespaną noc.

Henryk Waleczny i jego przyjaciółka Wydra, zbierają siły na noc #henrykwaleczny #dzidziuśmajdana #idzieniebociemnąnocą #powernap #fisherprice #wydrausypianka – napisała.

Na szczęście gwiazda może liczyć na pomoc męża. Radosław Majdan w swoim wpisie zdradził, jak wygląda podział obowiązków w ich domu. Małgorzata będzie miała chwilę na spokojny sen.

Umówiłem się z Henrykiem na nasze nocne męskie rozmowy, tak między drugą a trzecią – napisał Radek, przerywając serię ochów i achów wśród fanów.

W poprzednim poście internautki rozwiały wątpliwości Małgosi, że jednak może wspomóc się kawą, a teraz rozczulają się na Heniem. To przesłodki bobas. W komentarzach komplementują maluszka a słowa słodziak i cudo są chyba najczęściej powtarzanymi pod postem prezenterki.


Małgorzata Rozenek - śpiący Henryk Majdan

Małgorzata Rozenek - śpiący Henryk Majdan

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek z Radosławem, Heniem i doktorem Jastrząbem

Małgorzata Rozenek z Radosławem, Heniem i doktorem Jastrząbem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×