Szukaj

Małgorzata Rozenek to mistrzyni riposty. Po raz kolejny udowodniła, że z nią nie należy zadzierać

Małgorzata Rozenek odkąd jest w ciąży, nie waha się pokazywać ciążowych krągłości. Nie wszystkim jednak jest to w smak i pojawiają się negatywne komentarze. Nie z Perfekcyjną jednak takie numery, potrafi się odciąć. Po mistrzowsku.
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej, bardzo wyczekiwanej ciąży. Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej synek. Gwiazda już przygotowuje się do jego narodzin i kompletuje wyprawkę. Zdjęcia zrobione jakiś czas temu przez paparazzi są tego namacalnym dowodem. Oprócz tego ciągle nie zrezygnowała z aktywności zawodowej i realizuje coraz to nowe projekty.

Jest też aktywna w sieci, gdzie regularnie publikuje posty, w których pokazuje m.in. efekt nowych kampanii reklamowych, stylizacje, które wybiera na branżowe wyjścia, a także prywatne zdjęcia z domowego zacisza i rosnące krągłości. Obraz kobiety spełnionej i szczęśliwej. Nie wszystkim jest to jednak w smak. Pojawiają się niemiłe komentarze.

Małgorzata Rozenek – celna riposta. Co odpisała na złośliwy komentarz?

We wtorek, umieściła w sieci fotografie z atelier stylisty fryzur i perukarza – Kajetana Góry. W opisie zapowiada nowy, sekretny projekt. Przed obiektywem pozuje białych spodniach i podwiniętej bluzie. W pełnej krasie widać jej ciążowy brzuszek. Wygląda rewelacyjnie, widać, że odmienny stan jej służy.

Przymiarki do czegoś szalonego i ciążowego już niedługo #secretproject #staytuned wszystkim obecnym, przeszłym i przyszłym brzuszkom, życzę cudownego dnia. #staystrong #stayhappy #staypositive – napisała.

Rozenek w ciąży kwitnie. Wyczekiwane maleństwo dodało nowy wymiar jej życiu i działaniom. Nie wszyscy jednak są entuzjastyczni. Zdarzają się przykre komentarze, ale nie z Małgosią takie numery. Ona już od lat działa w show biznesie i dobrze wie, jak dosadnie, ale kulturalnie odpowiedzieć na niemiłe słowa.

Ja wszystko rozumiem ciąża ,radość itp ale bez przesady wiele rzeczy w pewnym wieku nie wypada – napisała kąśliwie jedna z obserwujących.

Na co Rozenek jej szybko odpisała:

W pewnym wieku, to nie wypada pisać takich głupot. Przecież jest Pani Babcią – padła mistrzowska riposta.

W sukurs gwieździe przyszły też jej obserwujące, pisząc.

  • W pewnym wieku???Niech się pani zastanowi, co pani pisze. Kraść nie wypada. Hejtować nie wypada. Zazdrościć nie wypada. Dosrywać innym nie wypada. Cieszyć się z ciąży, długo wyczekiwanej, wywalczonej – wypada! Zwłaszcza jak się tak pięknie wygląda „w pewnym wieku”.
  • „uwielbiam” stwierdzenie „w pewnym wieku nie wypada” tzn w jakim????? Jak ktoś ma 35 lat to mu wypada a jak 36 to już nie? No jaki to jest” pewny wiek” ja się pytam…??? Każdy może pokazywać na swoim koncie to, na co ma ochotę, w jakim by nie był wieku!(…)

Brawa dla Małgosi Rozenek za odpowiedź i dla wielu innych głosów rozsądku, które pojawiły się przy poście.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek rzuciła na kolana ciążową stylizacją. Wygląda jak prawdziwa bogini


Małgorzata Rozenek z ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek z ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek w ciąży. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek w ciąży. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek - riposta

Małgorzata Rozenek - riposta

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×