Szukaj

Małgorzata Rozenek zwiedza Meksyk. Pod zdjęciami burza o Henia: „Jazda o „wisiadło” za 3…2…1…”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zwiedza Meksyk z rodziną. Uroczymi zdjęciami z Heniem w roli głównej podzieliła się w sieci. Co piszą internauci?

Małgorzata Rozenek zapakowała walizki i zabrała rodzinę na drugi koniec świata. Od jakiegoś czasu dzieli się na swoim Instagramie zdjęciami z Meksyku. Na miejsce urlopu wybrała Tulum, kurort, który jest bardzo popularnym kierunkiem wśród rodzimych gwiazd.

Małgosia chętnie dzieli się wrażeniami z pięknego miejsca. Co prawda na początku pogoda delikatnie nie dopisała, ale już wróciło słońce i mogliśmy podziwiać figurę Perfekcyjnej pani domu, którą zadziwia krótko po porodzie. Fotki z plaży czy z leżaka robią furorę w sieci. Wiadomo, że Rozenek ładuje baterie, żeby przygotować się do nowych wyzwań. Oprócz tego, że praktykuje jogę, opala się, to także zwiedza. Fotografiami z wycieczki do pobliskich ruin podzieliła się z fanami.

Małgorzata Rozenek zwiedza Meksyk

Małgorzata Rozenek i jej rodzina odpoczywają w popularnym kurorcie Tulum. Nieopodal znajdują się ruiny prekolumbijskiego miasta Majów. Otoczone murem, położone na 12-metrowym klifie Morza Karaibskiego stanowią jedną z atrakcji turystycznych. Gwiazda nie mogła pominąć tego miejsca podczas wakacyjnych planów zwiedzania. Zdjęcia opublikowała w sieci. Podkreśliła, że podróże kształcą, a także podzieliła się refleksją na temat przemijania cywilizacji.

Nie śpimy! Zwiedzamy !  nie mogliśmy odpuścić sobie wizyty w pozostałościach miasta Majów. Nieduży obszar, świetnie opisanych budowli. Dający do myślenia. Nas głównie zajmował problem: jak wielkie i rozwinięte cywilizacje znikają lub tracą na znaczeniu. Co jest przyczyną? Może warto potraktować to jako przestrogę? będziemy dalej zgłębiać temat przecież, podróże kształcą prawda? – napisała.

Na zdjęciach widzimy zachwyconą rodzinę. Henio jak zawsze skradł uwagę internautów. Praktycznie na każdym kadrze jest uśmiechnięty. Zadowolony zwiedza świat, rozglądając się, usadowiony w nosidle noszonym przez Majdana. Podczas gdy większość użytkowników zachwyca się bobasem, który jest według nich bardzo podobny do Radosława i rozczula ich słodkimi fałdkami na nóżkach, inni krytykują sposób noszenia malucha, co przewidziała jedna z fanek, pisząc:

Jazda o „wisiadło” za 3…2…1…

I miała rację, bo w komentarzach czytamy między innymi:

  • Oczy bolą na widok Henia. No ale widać jak duża jest jeszcze niewiedza rodziców na temat noszenia dzieci, pozdrawiam!
  • No jazda o wsiadło… Dostęp do informacji mamy wszyscy. Nie jest trudno zapytać fizjo jakie nosidło wybrać żeby dziecku kręgosłupa i bioder nie popsuć.
  • Masakra…. biedne dziecko.
  • O maj gad… Mam ochotę teraz Panią albo Pana tak powiesić w wisiadle i niech sobie powisi, horror.

To tylko niektóre z wpisów zatroskanych internautek. Tylko patrzeć riposty Małgorzaty Rozenek


Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×