Szukaj

Małgorzata Rozenek rozkoszuje się pałacowym życiem, a my jej figurą. Przecież ona dopiero co urodziła

Małgorzata Rozenek w pałacu

Małgorzata Rozenek w pałacu

Małgorzata Rozenek opublikowała serię zdjęć z wnętrza w Pałacu w Rozalinie. Wygląda na nich oszałamiająco. Przecież ona dopiero co rodziłą - co za figura!

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie serię pięknych fotografii. Bez Henia, bo z pracy. Jest na planie Projekt Lady. Trzeba przyznać, że oszałamia formą. Przecież ona dopiero niedawno urodziła, a już tak wygląda? Jaką ona ma figurę!

Małgorzata Rozenek na zdjęciach z planu Projekt Lady 

Zdjęcia do programu Projekt Lady ruszyły pełną parą, co prawda z opóźnieniem spowodowanym pandemią, ale są już w trakcie. To piąta edycja tego popularnego show, w którym gwiazdą jest prowadząca Małgorzata Rozenek. Opóźnienie nieco pokrzyżowało plany gwiazdy, która miała zamiar zakończyć pracę na planie, zanim na świecie pojawi się Henio. Stało się inaczej i dopiero niedawno zaczęły się prace w Rozalinie, więc na jakiś czas zatrzymała się tam razem z rodziną. Bliżej do pracy, a i dzieci pod ręką.

Na opublikowanych zdjęciach Rozenek zachwyca formą. Przecież ona dopiero co urodziła, a tak wygląda? W eleganckiej szaro-białej sukience ze stójką i bufiastymi rękawami oraz niebieskimi sandałkami na obcasie prezentuje się jak najprawdziwsza dama. Pasuje do wnętrz pałacowych jak mało kto.

Pałacowe życie – napisała.

View this post on Instagram

Pałacowe życie ????‍♀️????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgorzata Rozenek może spokojnie skupić się na pracy, bo wie, że Henio jest pod świetną opieką Radka Majdana. Dumny tata pochwalił się zdjęciem ze spacerku z synkiem i pieskiem.

Piękne popołudnie z moimi ,,Synkami”. Henryk jak zawsze bardzo grzeczny i kochany, miłego weekendu – napisał.

Oba posty spotkały się z entuzjastycznym odbiorem fanów. Komplementy płyną szerokim strumieniem. Życie w Rozalinie najwyraźniej służy całej rodzinie.


Małgorzata Rozenek w pałacu w Rozalinie

Małgorzata Rozenek w pałacu w Rozalinie

Małgorzata Rozenek w pałacu w Rozalinie

Małgorzata Rozenek w pałacu w Rozalinie

Małgorzata Rozenek w pałacu w Rozalinie

Małgorzata Rozenek w pałacu w Rozalinie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×