Szukaj

Rozenek pozazdrościła zdjęć Lewandowskim. Kilka minut po nich wrzuciła niemal identyczne z rodziną. Ale to nie ona jest na pierwszym planie

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Mimo napiętego grafiku zawsze znajdzie czas na beztroską zabawę z synami i mężem. Właśnie podzieliła się pięknymi kadrami, które są niemal identyczne jak te, które opublikowała kilka minut wcześniej Anna Lewandowska.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej zajętych polskich gwiazd. Cały czas angażuje się w nowe projekty i podejmuje się kolejnych zawodowych wyzwań, a żadne z nich nie jest jej straszne. Ostatnio próbowała swoich sił nawet jako aktorka. Zaledwie kilka dni temu ruszyła także ze swoją marka odzieży Mrs. Drama. Jak widać i na tym polu postanowiła się sprawdzić i wszystko wskazuje na to, że osiągnie kolejny sukces, bo postawiła na świetnej jakości tkaniny, rodzimą szwalnię – co zawsze przyciąga klientów, a jej projekty są dopracowane w każdym szczególe.

Żona Radosława Majdana ostatni czas może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Jej kariera cały czas się rozwija, a ona sama spełnia się nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Jest szczęśliwą mamą trzech synów. Dwóch starszych chłopców to owoce jej związku z aktorem Jackiem Rozenkiem. W czerwcu zeszłego roku udało jej się spełnić kolejne wielkie marzenie i razem z Radosławem Majdanem doczekali się wspólnego potomka – Henia, który z miejsca skradł serca całej rodziny.

Jednym z narzędzi jej pracy są social media, więc jest w nich bardzo aktywna. Chętnie uwiecznia wszystkie najważniejsze momenty ze swoimi chłopakami. Relacjonuje najważniejsze rodzinne wydarzenia, a ostatnio nie brakowało na jej profilu kadrów z miesięcznych wakacji w Meksyku. W czwartek z kolei pokazała, jak wyglądają wieczory w jej domu.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się rodzinnym wieczorem

Małgorzata Rozenek pochwaliła się w sieci rodzinnym wieczorem. Pokazała, jak spędza czas z gangiem Majdana. Widzimy serię zdjęć, które wykonał najstarszy syn Perfekcyjnej pani domu. Staś z uśmiechem na twarzy złapał resztę familii podczas zabawy. W centrum oczywiście Henryk, a humory dopisują wszystkim, na czele z psiakami.

I tak jakoś, ciągle sobie siedzimy na głowie #chwilotrwaj #najpiękniejszechwile – napisała.

Urocze kadry rozczuliły internautów. Niewykluczone, że inspiracją do stylu fotografii były udostępnione kilkanaście minut wcześniej posty na profilach Ani i Roberta Lewandowskich. Para pokazała identyczne zdjęcie, tyle że na pierwszym planie jest Lewandowska, a w tle jej mąż z córkami (zobacz).

  • Miłość w najczystszej postaci.
  • Fajni ludzie jesteście.
  • Pięknie sie na was patrzy.
  • I tak jest najlepiej.
  • Tyyyyllleeee miłości – piszą.

Nie można zaprzeczyć, zdjęcia zrobione przez Stanisława są ujmujące.


Małgorzata Rozenek - czas z rodziną

Małgorzata Rozenek - czas z rodziną

Małgorzata Rozenek - czas z rodziną

Małgorzata Rozenek - czas z rodziną

Małgorzata Rozenek - czas z rodziną

Małgorzata Rozenek - czas z rodziną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×