Małgorzata Rozenek w ciąży pozuje z końmi. Tak pięknej sesji nie miała nawet w „Vivie!”

Małgorzata Rozenek – sesja z koniem

Małgorzata Rozenek – sesja z koniem

Małgorzata Rozenek zapozowała w sesji z końmi przed obiektywem Sandry Sobolewskiej. Efekty są powalające. Sami zobaczcie.

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka, ale ciągle jest bardzo aktywna, zwłaszcza w social mediach. W związku z trwającą epidemią koronawirusa wraz z całą rodziną poddała się dobrowolnej kwarantannie i na jakiś czas wyjechali z miasta. To stamtąd relacjonuje najświeższe wydarzenia i zapowiada projekty ze swoim udziałem.

Jakiś czas temu opublikowała zapowiedź sesji zdjęciowej, zdradzając przy tym jej kulisy. Na opublikowanym filmiku, Rozenek ze sporym już brzuszkiem walczy z koniem, żeby zrobić jak najpiękniejsze ujęcie. Dodała też zabawny opis, który po raz kolejny udowodnił, że Małgorzata ma świetne poczucie humoru i spory dystans do samej siebie.

Ta gracja, te kocie ruchy. Koń by się uśmiał. Koniecznie włącz dźwięk #prawiebeyonce, ale jak wiemy „prawie” robi różnice. Efekty tej sesji wrzucę niebawem. Z rozrzewnieniem wspominam czasy kiedy wszyscy razem (około 11 osób) cały dzień spędziliśmy zamknięci w studio, martwiąc się tylko tym, żeby konie miały komfort a my dobry obiad. To były czasy.

Dzisiaj mamy już efekty jej pracy z tymi szlachetnymi zwierzętami. Pokazała je na swoim profilu Sandra Sobolewska.

Małgorzata Rozenek w sesji z końmi

Konie to piękne, szlachetne zwierzęta. Kiedy współpraca z nimi podczas sesji fotograficznej przebiega pomyślnie, powstają prawdziwe arcydzieła. I takie też niesamowite obrazy na swoim profilu udostępniła Sandra Sobolewska. Są to efekty jej współpracy z Małgorzatą Rozenek, która wcześniej tę właśnie sesję zapowiedziała.

Gwiazda pozuje w różnych kostiumach, a czasem prawie i bez. Ma idealnie wymodelowane włosy przez guru wśród stylistów fryzrów – Kajetana Górę. Na zdjęciach widać już spory brzuszek. Piękne obrazy potwierdzają, że finalnie współpraca ze zwierzętami przebiegła pomyślnie.

Efektami sesji zachwycili się internauci, którzy komplementują zdjęcia.

  • No po prostu bomba.
  • OMg.
  • Cudownie!
  • Aż mnie zamurowało… Piękne zdiecie!
  • PRZEpiękne zdjęcie – piszą.

Zobacz także: Ciężarna Małgorzata Rozenek podzieliła się intymnym zdjęciem wprost z łóżka. Fani zachwyceni


Małgorzata Rozenek w sesji z końmi

Małgorzata Rozenek w sesji z końmi

Małgorzata Rozenek w sesji z końmi

Małgorzata Rozenek w sesji z końmi

Małgorzata Rozenek w sesji z końmi

Małgorzata Rozenek w sesji z końmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×