Szukaj

Małgorzata Rozenek dba o luksusy dla Henia, a on rośnie jak na drożdżach. Jaki słodziak!

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na najnowszych zdjęciach z Heniem rozczuliła internautki. Ujęcia pokazują, że #dzidziuśmajdana rośnie jak na drożdżach. Co za słodziak!

Małgorzata Rozenek trzeciego synka, Henryka powitała na świecie w połowie czerwca, czym wraz z mężem, Radosławem Majdanem, pochwalili się w sieci. Zresztą całą ciążę relacjonowali w social mediach. Zdjęcia rosnącego brzuszka gwiazdy pojawiały się niemal codziennie. Byliśmy świadkami przygotowań na powitanie upragnionego potomka.

Gwiazda zdradziła, jak zmienił się cały dom, a także, w jakim pokoiku będzie mieszkał maluszek – wyposażyła go w naprawdę stylowe sprzęty. Wiadomo także, że Henio będzie wożony w 5 różnych wózkach, posiada kilka krzesełek do karmienia, a jego tata własnoręcznie skręcił kołyskę, w której maluch będzie słodko spał.

Wiadomo, że rodzice zapewniają synkowi wszystko, co najlepsze, a on pięknie się rozwija. Każde nowe zdjęcie pokazuje jak słodki z niego maluch.

Małgorzata Rozenek na najnowszych zdjęciach z Heniem

W najnowszym poście widać, jak bardzo zmieniła się synek Rozenek. Gwiazda poleca produkt dla noworodków, bo zapewnia, że najważniejszy jest komfort Henia. Zapewnia, że każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej i dlatego poszukuje najlepszych produktów.

Każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Ja również, dlatego bardzo zwracam uwagę na produkty, które wybieram dla mojego Henia i nie ukrywam, że gama rzeczy dla noworodków zmieniła się od ostatniego czasu, kiedy miałam małe dziecko. Mimo że to nie było aż tak dawno temu, dużo się zmieniło. Nawet napisałabym, że bardzo dużo… Niby od przybytku głowa nie boli, ale można oszaleć od dostępności wielu produktów (byłam bliska) – napisała.

View this post on Instagram

Każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Ja również, dlatego bardzo zwracam uwagę na produkty, które wybieram dla mojego Henia i nie ukrywam, że gama rzeczy dla noworodków zmieniła się od ostatniego czasu, kiedy miałam małe dziecko. Mimo że to nie było aż tak dawno temu, dużo się zmieniło. Nawet napisałabym, że bardzo dużo… Niby od przybytku głowa nie boli, ale można oszaleć od dostępności wielu produktów (byłam bliska ????) Uważnie sprawdzałam na blogach i w komentarzach, które pieluchy wybrać dla Henia i nie będę ukrywać, że pierwsze opakowanie Pampers Pure dostałam w prezencie. No i… Od pierwszego razu wiedziałam, że znalazłam ideał. Dlaczego? Bo są bardzo miękkie (naprawdę!) i nie mają w sobie substancji, które mogą powodować odparzenia i podrażniać m.in. chloru, perfum i wybielaczy, a przy tym są delikatne i zapewniają suchość do 12 godzin. Może być lepiej? Nie może 🙂 Wiec ja już nie szukam, bo znalazłam i mam to, czego nam jest potrzeba. #PampersPure #PureMoments #PureLove #Pampers #ad

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

My patrzymy, jak bardzo zmienia się i pięknie rozwija maluszek. Podziwiają go także internautki.

  • Cudowne są te pierwsze miesiące z maleństwa.
  • Tylko tulić.
  • Perełka mała.
  • Prześlicznie pani Małgosiu życzę dużo zdróweczka i miłości dla Was.
  • Heniuś, jak rośnie! – piszą.

Z dnia na dzień widać, jak maluch pięknie rośnie i się rozwija.


Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×