Szukaj

Małgorzata Rozenek wystrojona jak na Fashion Week wskoczyła do zagrody z alpakami. Powstały hitowe zdjęcia

Małgorzata Rozenek z alpakami

Małgorzata Rozenek z alpakami

Małgorzata Rozenek, wystylizowana jak gwiazda Hollywood, wskoczyła do zagrody z alpakami i zadowolona pozowała do zdjęć. Zobaczcie, ile radości.

Małgorzata Rozenek niedawno powitała na świecie Henia, a już ciężko pracuje na planie Projekt Lady. Miało to wyglądać całkiem inaczej, a zdjęcia powinny skończyć się jeszcze przed porodem, ale epidemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkim plany i Perfekcyjna razem z rodziną przeniosła się do Rozalina, gdzie produkcja zadbała, żeby mogła skupić się na pracy i nie martwić o dzieci, zapewniając jej do tego maksymalnie komfortowe warunki.

Cała rodzina towarzyszy mi na planie. To jest ogromna zasługa producentów i stacji. Bardzo dziękuję Golden Media i stacji TVN, że rozumieją tą zmieniającą się sytuację. Młoda mama karmiąca ma swoje wymagania. Zrobiono naprawdę wszystko, co się dało, żeby zrobić mi komfort na planie. Przenieśliśmy się do Rozalina całą rodziną. Rozalin jest pięknym pałacem, pięknym parkiem. Więc przenieśliśmy się na ten czas w takie bajkowe miejsce. Faktycznie mam jedną aktywność zawodową dziennie. Karmie Henia, więc ta aktywność nie może trwać dłużej niż 3 godziny. Dzięki temu udaje mi się łączyć tą pracę zawodową z wychowaniem małego Henia – powiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Postępami na planie i stylizacjami z programu Rozenek chwali się na Instagramie, a dzisiejsze zdjęcia są wprost zachwycające.

Małgorzata Rozenek w zagrodzie z alpakami

Rozenek, wystylizowana ja na Fashion Week, w przepięknym garniturze z klapami ozdobionymi delikatnymi falbankami, z pofalowanymi włosami i subtelnym makijażem, wskoczyła do zagrody z alpakami i pozowała do zdjęć. Miała przy tym sporo radości.

Kilka alpak i życie od razu staje się piękniejsze  #coutrylife.

Fotografie są zachwycające. Wiadomo, że alpaki to przemiłe stworzenia, a nawet służą do terapii. Pozowanie wśród nich sprawiło Małgosi Rozenek frajdę, a do tego powstały hitowe zdjęcia. Nie mają co do tego wątpliwości fani Perfekcyjnej, bo komentarze są pełne komplementów.


Małgorzata Rozenek z alpakami

Małgorzata Rozenek z alpakami

Małgorzata Rozenek z alpakami

Małgorzata Rozenek z alpakami

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze z heniem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze z heniem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×